Królowa disco polo chciała to zataić. Cała prawda wyszła na jaw

disco polo
Youtube.com/Pudelek @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Od momentu zniknięcia ze sceny disco polo, Shazza zaskakuje nas swoim życiem prywatnym. Gwiazda wraz ze swoim partnerem pielęgnują uczucie z dala od mediów. Piosenkarka nauczona przykrymi doświadczeniami z przeszłości, woli unikać publicznego okazywania uczuć. Chciała zataić przed wszystkimi prawdę, jednak wszystko wyszło na jaw.

Artystka disco polo znana pod pseudonimem Shazza, naprawdę nazywa się Marlena Magdalena Pańkowska. Urodziła się w 1967 roku w Pruszkowie pod Warszawą. Ukończyła technikum elektroniczne oraz średnią szkołę muzyczną w stolicy w klasie fortepianu.

Karierę rozpoczynała pod koniec lat 80. w zespole Toy Boys. W 1992 zaczęła działać jako solistka. Wtedy też przyjęła pseudonim Shazza, który sama tłumaczy jako „niesforna, kochliwa kochanka ze świątyni Abu Simbel w Egipcie". Odniosła duży sukces, wydając na amerykański rynek swoją pierwszą kasetę, która wpadła w ucho Polakom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Rok później wydała kasetę w Polsce, która również cieszyła się duszą popularnością.

W 1993 roku gwiazda podpisała kontrakt z wytwórnią Blue Star. Wtedy wyszedł jej kolejny album, zatytułowany Jambalaya Mix. W styczniu 1995 ukazała się jej trzecia kaseta pt. Bajao Bongo. Tytułowy utwór okazał się ogromnym hitem i pozwolił artystce zdobyć tytuł "królowej disco polo".

W latach 90. przeboje artystki były śpiewane przez wszystkich i grano je na każdych dyskotekach. Kobiety chciały wyglądać jak ona, mężczyźni z kolei marzyli, by pójść z nią na randkę. Do dziś artystka cieszy się zainteresowaniem wśród mężczyzn, jednak jej serce zostało już skradzione przez pewnego bogatego biznesmena. Zakochani pielęgnują swoją miłość z dala od rozgłosu mediów.

Artystka pomimo wielu propozycji powrotu na scenę nie skorzystała z nich. W latach 90. jej nazwisko było najgorętszym w mediach, teraz zapadła cisza. Czym zajmuje się teraz Shazza i jak wygląda, jest jednym z najczęściej zadawanych pytań przez jej słuchaczy z tamtych lat. Razem z redakcją udało nam się dotrzeć do prawdy, którą gwiazda disco polo zatajała przez wiele lat.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona