Są zdjęcia, Marcin Miller z Boys już dłużej nie może ukrywać prawdy. Wielu fanom opadły szczęki

Disco polo
Instagram / marcinmillerboys
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Są zdjęcia, Marcin Miller z boys już dłużej nie może ukrywać prawdy. Wielu fanom opadły szczęki

Disco polo na nowo rozgrzewa serca Polaków, gatunek muzyczny przeżywa prawdziwy renesans, a jego grono fanów cały czas się powiększa. Niedawno w internecie pojawiły się szokujące zdjęcia lidera zespołu Boys. Marcin Miller nie może już ukrywać prawdy. 

Disco polo sprawiło, że Marcina Millera poznał cały świat. Wokalista wraz z zespołem Boys podbili serca tysięcy fanów i stali nie wielkimi gwiazdami. Mężczyzna od 1990 roku jest liderem i wokalistą "boysów", z którym wydał 21 albumów studyjnych i dwie płyty świąteczne. Największe przeboje, do których do dziś Polacy chętnie tańczą to m.in. "Jesteś szalona", "Wolność" czy "Chłop z Mazur". Miller ma na koncie również dwa albumy solowe - "Zakochany facet" wydany w 1999 roku i "Wciąż zakochany" z 2016 roku. 

Gwiazdor osiągnął w życiu naprawdę wiele, ale to właśnie  teraz wydaje się być u szczytu swojej kariery. Ma kochającą żonę Annę i dwóch synów, Alana i Adriana. Jest już również dziadkiem. Mężczyzna chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym za pomocą mediów społecznościowych. Niedawno opublikował na Instagramie kilka zdjęć, na widok których fanom opały szczęki. Cała prawda o jego życiu wyszła na jaw, już dłużej nie może tego ukrywać. Mężczyzna żyje jak prawdziwa gwiazda.

By zobaczyć, jakie zdjęcia zaskoczyły fanów Marcina Millera, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Przestała się myć, bo miała dość. Efekt zaskoczył nie tylko ją, niesamowite
  2. Śmiertelna diagnoza spadła jak grom z nieba, uwielbiany aktor Polek i Polaków ciężko chory. Nie jest jedyny, który walczy
  3. Dzięki kilku prostym kodom sprawdzisz czy Twój telefon jest szpiegowany. Wyniki Cię zaskoczą
  4. Wszyscy bali się podobnej sytuacji. Żona Gienka Loski przekazała smutną informację o decyzji lekarzy, artysta nie poddaje się jednak

Następna strona