Byli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie ma

Disco polo przeszło ogromną zmianę, kiedy święcili triumfy na scenie
youtube.com
Wstecz

1 z 12

Dalej

Disco polo przeszło ogromną zmianę, kiedy święcili triumfy na scenie

Disco polo, gatunek, w którym tak się lubowali, dzięki niektórym osobom z galerii przeżył kolejną młodość. Zawdzięczając wszystko swojemu talentowi i modzie na skoczne piosenki o miłości dali swoim kompozycjom kompletnie nowy wydźwięk.

Branża disco polo nigdy nie zapomni o zdolnych wokalistach i wokalistach, a także muzykach, którzy odeszli przedwcześnie. Ich talent i intuicja, a także czerpanie z zachodnich standardów sprawiło, że era polskiego disco polo w pewnym momencie przeżywała prawdziwy rozkwit. Każdy chciał być taki, jak oni.

Chcieli nagrać jeszcze sporo piosenek i podkładów pod kolejne hity. Wiele z nich nie zdążyło obchodzić nawet 30. urodzin. Talent zabrali do grobu, a fani byli poważnie zrozpaczeni. Po ich odejściu również wiele zespołów się rozpadło lub straciły grono sympatyków.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszą z gwiazd disco polo, która odeszła przedwcześnie i w tragicznych okolicznościach. Branża nigdy o nich nie zapomni.

Zobacz także:

  1. Wszystkie żony Wiśniewskiego. Pierwsza była niesamowitą gwiazdą, mało kto o niej pamięta
  2. Rodzice i 6 dzieci mieszkają w autobusie. Powalające warunki, widok wnętrza odbiera mowę
  3. Pies musi korzystać z wózka przez ciężką chorobę. Niebywałe, jak wykorzystała go właścicielka
  4. Rosół wołowy ma bogaty smak, ale wiele osób popełnia ważny błąd. Prosty przepis sprawi, że zapomnisz o drobiowym odpowiedniku
Następna strona