Pamiętacie królową disco polo? Niewiarygodne, co dziś robi Shazza, fani oniemieli

Autor Irmina Jach - 23 Września 2020

Disco polo przeżywa obecnie tryumfy popularności. Po wielu latach zapomnienia, Polacy ponownie docenili melodyjny rytm i proste teksty muzyki tanecznej. Gwiazdy, które przed niemal dwiema dekadami cieszyły się sławą i uwielbieniem, ponownie pojawiły się na scenach. Nie ma osoby, która nie kojarzyłaby Zenka Martyniuka, Marcina Millera czy Sławomira Świerzyńskiego. Disco polo nie mogłoby jednak istnieć bez niekwestionowanej królowej - Shazzy.

W latach dziewięćdziesiątych Shazza wylansowała przeboje takie jak: "Baiao Bongo", "Bierz, co chcesz" czy "Egipskie noce". Nie ma osoby, która nie potrafiłaby zanucić chociaż jednego z tych przebojów. Znakami rozpoznawczymi wokalistki były charakterystyczny, zmysłowy głos, młodo wyglądająca twarz oraz krótka, drapieżna fryzura. Mimo upływu lat wciąż jest wierna swojemu wizerunkowi.

Shazza, a właściwie Marlena Magdalena Pańkowska, urodziła się 29 maja 1967 roku w Pruszkowie. Jej kariera przed dwiema dekadami rozwijała się w oszałamiającym tempie. Sprzedała w Polsce ponad pół miliona egzemplarzy płyt, dzięki czemu stała się laureatką czterech złotych i dwóch platynowych krążków. Karierę rozpoczynała pod koniec lat 80., jako wokalistka zespołu Toy Boys. Jako Shazza dała się poznać się w 1992 roku. Odniosła sukces nie tylko w kraju, ale także wśród amerykańskiej Polonii.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co obecnie dzieje się z gwiazdą disco polo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
  2. Lech Wałęsa pokazał, jak teraz spędza czas. Polacy zaniemówili, podobnego hitu nie było od lat
  3. Czarna seria tragedii gwiazd z uwielbianego serialu TVN. Kolejne mierzą się z ciężką chorobą, śmiertelne niebezpieczeństwo
  4. Nikt nie dawał im szans na przeżycie. Dopiero po 2 latach rodzice zadecydowali, aby je ratować

Źródło: Plejada.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News