Narkotyki, awantury, policja i seks z 16-latką. 8 najpikantniejszych historii gwiazd disco polo

Disco polo
Pixabay
Wstecz

1 z 10

Dalej

Disco polo jest muzyką, którą potrafi porwać do tańca niemalże każdego. Największe ikony tego gatunku koncertują już od ponad 20 lat, a ich popularność stale rośnie i ciągle zadowalają swoich fanów nowymi utworami. Niektóre z nich mają za sobą burzliwą przeszłość, która mogłaby zszokować niejednego fana. Okazuje się, że problemy z policją, awantury i narkotyki to jedne z nielicznych wybryków, jakie mają na swoim koncie gwiazdy tego gatunku muzyki. Przedstawiamy najpikantniejsze historie muzyków disco polo, a niektóre z nich mogą szokować.

Disco polo jest specyficznym gatunkiem muzycznym, który powstał w Polsce jako odmiana eurodance i muzyki biesiadnej. Na początku uważany za muzykę chodnikową lub podwórkową. Utwory tego gatunku kojarzą nam się głównie z weselami czy innymi tego typu imprezami rodzinnymi, na których zawsze znajdzie się jakiś wujek, który będzie zachęcał do włączenia konkretnej piosenki.

gwiazdy disco polo, które od lat niezmiennie cieszą się popularnością. Przykładem jest Zenon Martyniuk, który od dawna jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku w naszym kraju. Okazuje się, że wokalista nie zawsze dzieli się ze swoimi fanami wszystkimi szczegółami swojego życia, a o tych najmroczniejszych stara się nigdy nie wspominać. Często unika także komentowania pewnych spraw, jak w przypadku zeszłorocznej afery z narkotykami, o której możecie przeczytać w kolejnych stronach naszej galerii.

Awantury, używki, policja i seksafery to specjalność nie tylko zagranicznych gwiazd, ale polskich również. Jak widać, niezależnie od gatunku wykonywanej muzyki skandale to coś, czym mogą się pochwalić niemal wszyscy celebryci. Wiele z nich zaskoczyło wszystkich swoich fanów, którzy zawsze mieli dobre zdanie o swojej ulubionej gwieździe, a na jaw zaczęły wychodzić coraz to straszniejsze fakty na jej temat rzucające ją w zupełnie innym świetle.

Pobicia nie dotyczą tylko i wyłącznie mężczyzn, ale i niektóre kobiety mają na swoim koncie jakąś bójkę, którą niechętnie się chwalą. Większość artystów widzimy na scenie jako pogodnych ludzi, którzy rozbawiają publikę swoją muzyką, po zejściu ze sceny niestety rzeczywistość jest zupełnie inna, a gwiazdy pokazują swoje rogi. Przedstawiamy tajemnice wokalistów muzyki disco polo. Po większości z nich na pewno nie spodziewaliście się takich sytuacji, najbardziej pikantne historie.

Kliknij "Następna Strona" żeby sprawdzić, w jaką awanturę został zamieszany Zenon Martyniuk.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gdzie mieszkają największe polskie gwiazdy? Aż mdli na widok tych luksusów, przy zdjęciu 7 się nie pozbieracie [FOTO]
2. Gdyby nie Wiśniewski, dziś byłaby na szczycie? B. żona muzyka ma rozległe wykształcenie, w te fakty aż trudno uwierzyć
3. Zaskakujące fakty o Isabel Marcinkiewicz. Jej wykształcenie budzi kontrowersje

Następna strona