Legenda disco polo walczy o życie. Wylądował na ulicy, nie ma nóg ani pieniędzy

Disco polo
Facebook / MisiekMarekZurobski
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Legenda disco polo walczy o życie. Wylądował na ulicy, nie ma nóg ani pieniędzy

Disco polo przyniosło mu ogromną popularność, jego piosenki królowały na dyskotekach, a tysiące Polaków od razu ruszało na parkiet, gdy tylko usłyszeli uwielbiane hity. Dziś mężczyzna stracił wszystko, nie ma za co żyć, ani za co się leczyć. Gwiazdor znalazł się w dramatycznej sytuacji.

Disco polo przeżywa dzisiaj prawdziwe odrodzenie, a artyści wykonujący ten gatunek muzyczny znów są u szczytu popularności. Jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowe zespoły, które porywają do tańca rzesze Polaków. Jednak prawdziwi fani gatunku wciąż z nostalgią wspominają lata 90., kiedy disco polo królowało niemal na każdej dyskotece. To przy takich hitach, jak "Jesteś szalona" zespołu Boys czy "Filmowa miłość" z repertuaru Domino przeżywali swoje pierwsze miłości i najlepsze imprezy.

Dziś wielu muzyków z tamtych czasów wciąż tworzy i koncertuje, a fani wiernie oczekują nowości. Jednak los wokalisty legendarnego zespołu Domino potoczył się w zupełnie inny sposób. Marek Żurobski znajduje się w krytycznej sytuacji. Mężczyzna miał poważne kłopoty zdrowotne. Dziś porusza się na wózku, a jego sytuacja materialna jest dramatyczna. To wielki cios dla fanów muzyka, który za czasów świetności zespołu Domino rozpalał swoimi hitami parkiety w całej Polsce. Na pomoc koledze po fachu ruszyli przyjaciele ze sceny.

By zobaczyć, jaki dramat spotkał legendarnego wokalistę, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Twój nos ma podobny kształt? Trudno uwierzyć, ale mówi wszystko o Twojej osobowości, niesamowite
  2. Tuż po ślubie miała tragiczny wypadek. Gdy przeglądała zdjęcia z wesela, doszła do niej najsmutniejsza prawda, aż chce się płakać  
  3. Wszystko spełnia się na naszych oczach? Wieku temu Nostradamus miał wizję, co wydarzy się w 2020 roku
  4. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki

Następna strona