Nie tylko Piękni i Młodzi wywołują skandale. Największe afery w świecie disco polo

Disco polo
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Disco polo mimo upływu lat i swojego początku w latach 80. wciąż cieszy się ogromną popularnością. Gwiazdy tego gatunku w dalszym ciągu są na świeczniku mediów, a ich utwory podbijają listy przebojów. Nie brakuje również skandali, które często rozpalają zagorzałych fanów do czerwoności. Nie tylko zespół Piękni i Młodzi ma na swoim koncie głośną aferę. Inni również mogą pochwalić się swoimi wybrykami. Przedstawiamy najgłośniejsze skandale celebrytów.

Disco polo jest gatunkiem muzycznym, który istnieje na rynku muzycznym już od wielu lat. Upływ dekad wcale nie zmienił tego, że utwory najpopularniejszych zespołów wciąż są chętnie słuchane. Co chwile powstaje nowa grupa wykonująca muzykę tego gatunku, a ci starsi wykonawcy wcale nie tracą energii i wciąż zaskakują nowymi hitami.

Jak przystało na show-biznes, nie brakuje również afer dotyczących gwiazdorów disco-polo. Uwielbiają oni zagrzać swoich fanów plotkami na swój temat i głośnymi skandalami, których byli bohaterami. Na samą myśl o niektórych z nich można złapać się za głowę. Jak gwiazdy takiego formatu mogły, dopuścić się takich zachowań. Fani niejednokrotnie nie kryli swojego zażenowania i otwarcie wyznawali, co sądzą na temat poszczególnych sytuacji. To z pewnością pomogło artystom w wypromowaniu ich postaci w mediach. Ludzie o nich czytali, a co za tym idzie, sprawdzali także ich klipy.

Nie do końca wiadomo jednak, które z tych zachowań były jedynie częścią marketingu, a które wynikiem zwykłej głupoty i nierozważności. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najgłośniejsze afery sprzed ostatnich lat. Wiele z nich może zszokować.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, które gwiazdy mają coś za uszami.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wziął ślub z kawałkiem kartonu. Zdjęcia z ceremonii są najbardziej niepokojącą rzeczą, jaką dzisiaj zobaczycie 
2. Po latach wyszło na jaw. Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia, los go nie oszczędzał
3. 5 objawów raka piersi, które łatwo przeoczyć. Nie można ich ignorować
4. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?
 

Następna strona