Nieprawdopodobne doniesienia o gwieździe disco polo. Jeszcze niedawno był w centrum skandalu

Disco polo: Doniesienia o gwieździe
Instagram Dawid Narożny
Wstecz

1 z 7

Dalej

Disco Polo: Nieprawdopodobne doniesienia

Dawid Narożny do niedawna był gwiazdą zespołu disco polo Piękni i Młodzi, który założył wspólnie z ówczesną małżonką, Magdaleną Narożną oraz kolegą, Danielem Wilczewskim. Formacja jest obecna na polskiej scenie od ośmiu lat. Do ich największych hitów należą hity takie jak: "Niewiara", "Ona jest taka cudowna" i "Tak już bez ciebie". Muzycy dotarli do finału "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Charyzmatyczni członkowie zespołu szybko zyskali sympatię fanów. Trudno się dziwić, że w internecie zagrzmiało, kiedy Magdalena i Dawid Narożni ogłosili rozwód. Pomimo tego że para nadal pracowała razem, w ich życiu prywatnym szybko pojawili się nowi partnerzy. Magdalena Narożna związała się z Krzysztofem, natomiast Dawid wszedł w związek z Joanną.

Nikt nie spodziewał się skandalu, do którego doszło podczas imprezy sylwestrowej w Zakopanem. Pomiędzy muzykami, którzy zagrali podczas wydarzenia, wybuchła awantura, która szybko przerodziła się w bójkę. W zdarzeniu brali udział byli małżonkowie oraz ich obecni partnerzy. Awantura była na tyle poważna, że zakończyła się na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Po tym pamiętnym wydarzeniu Dawid Narożny zdecydował, że lepszym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie kariery solowej. W mediach regularnie pojawiają się doniesienia o nowych projektach muzyka. Teraz wyszły na jaw także interesujące fakty z życia prywatnego wokalisty.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co wydarzyło się w życiu muzyka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Teresa Lipowska wstrząśnięta nagłą wiadomością. Chodzi o jej syna
  2. Papież Franciszek reaguje na wydarzenia w Polsce. W końcu będzie rewolucja?
  3. 10 owoców, które pomagają szybko schudnąć. Niezwykłe właściwości smacznych przekąsek
  4. Mroczna tajemnica księżnej Diany wyszła na jaw. Nikt jej nie podejrzewał


Źródło: RMF MAXXX 

Następna strona