Nie było mu łatwo. Największe skandale i dramaty Zenka Martyniuka

Disco Polo
Wstecz

1 z 9

Dalej

Nie było mu łatwo. Największe skandale i dramaty Zenka Martyniuka

Disco polo zyskuje coraz szersze grono fanów, ten gatunek muzyczny przeżywa prawdziwy renesans, a na rynku muzycznym z każdym rokiem pojawia się coraz więcej nowych gwiazd. Jednak prawdziwi fani pozostają wierni swoim ulubionym wykonawcom. Już dawno temu królem disco polo okrzyknięto Zenka Martyniuka. Wokalista świętował niedawno 30-lecie pracy artystycznej. Nie wszyscy jednak wiedzą, jakie tajemnice skrywa życie popularnego muzyka.

Transmisję benefisu Zenka Martyniuka oglądały prawie 4 miliony osób. Wielkim sukcesem Telewizji Polskiej, która zorganizowała tę uroczystość, na Twitterze pochwalił się jej prezes Jacek Kurski. Uwielbiany artysta disco polo od lat skupia wokół siebie oddane grono słuchaczy, ale w ostatnim czasie zyskał jeszcze więcej fanów. Wszystko za sprawą rosnącej popularności tego gatunku muzycznego.

Już w tym roku na ekrany polskich kin wejdzie film inspirowany życiem i twórczością Zenka Martyniuka. Premiera zaplanowana jest na 14 lutego. W rolę młodego gwiazdora wcielił się Jakub Zając, z kolei postać starszego piosenkarza zagrał Krzysztof Czeczot. Choć sceptycy śmieją się, że jaki kraj taki Freddie Merkury (nawiązując do filmu z 2018 roku, który opowiadał o losach słynnego wokalisty Queen), to wielbiciele króla disco polo już nie mogą doczekać się premiery filmu.

Obraz w reżyserii Jana Hryniaka inspirowany jest biografią Zenona Martyniuka. Fani będą mogli poznać jeszcze więcej szczegółów z życia uwielbianego wokalisty. Do tej pory muzyk raczej chronił swoją prywatność. Światło dzienne ujrzało jednak kilka tajemnic, które na pewno wolałby zostawić dla siebie.

By poznać sekrety z życia Zenka Martyniuka, kliknij Następna Strona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciały zabłysnąć, a zrobiły z siebie pośmiewisko. oto najbardziej szpetne makijaże sylwestrowe, jakie można sobie wyobrazić
  2. Nagle Michał Szpak przerwał piosenkę i krzyknął do mikrofonu. Publiczność aż poderwało
  3. Tajemnice serialu Alternatywy 4 są porażające. Mało się o tym mówiło, teraz wszystko ujawniono
Następna strona