Dieta ziemniaczana to absolutny hit! Dzięki niej w kilka dni pozbędziesz się zbędnych kilogramów, zasada nr 6 ucieszy każdego

Autor Andżelika Wróblewska - 7 Sierpnia 2019

Dieta ziemniaczana zyskuje coraz więcej zwolenników, a wszystko za sprawą tego, że okazała się prawdziwym hitem. Dzięki niej tysiące osób zrzuciło niechciane fałdki przed wakacjami bez rygorystycznych wyrzeczeń, ograniczeń i głodówek. W naszych przekonaniach utarło się, że ziemniaki tuczą, jednak na świecie znajduje się coraz więcej zwolenników teorii mówiącej o tym, że mogą pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i są na to nawet dowody. Wystarczy zaledwie kilka dni, aby odczuć pożądane rezultaty. Przedstawiamy 8 prostych wskazówek, obrazujących, na czym polega ta dieta. Numer 6 z pewnością Was zaskoczy, ale i ucieszy.

Dieta ziemniaczana to sprawdzony sposób na odchudzanie. Ziemniaki mają nie tylko właściwości odchudzające, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie, między innymi na układ nerwowy, dzięki czemu pozwalają wytrwać na diecie i przetrwać kryzys występujący podczas odchudzania.

W trakcie diety ziemniaczanej można zrzucić nawet do 4 kilogramów w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Efektem diety jest również między innymi oczyszczenie organizmu z toksyn i regulacja procesów trawiennych. Diety tej jednak nie powinny stosować osoby, które zmagają się z chorobami przewlekłymi, zwłaszcza diabetycy, ponieważ ziemniaki przyczyniają się do wzrostu poziomu cukru we krwi. Z kuracji odchudzającej powinny zrezygnować także kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Dieta ziemniaczana, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, jest skuteczną kuracją odchudzającą. Zaledwie 100 gram ugotowanych ziemniaków bez skórki to 86 kcal, co składa się na: 20 gram lekkostrawnych węglowodanów, 1,7 gram białka, które dorównuje jakością bardzo zdrowemu białku sojowemu, 0,10 gram tłuszczu, 1,8 gram błonnika, który sprzyja procesowi trawienia, i aż 75 procent wody. Można więc łatwo wywnioskować, że twierdzenie, że ziemianki są tuczące, jest mitem. To dodatki do ziemniaków, takie jak sosy, mięso i tłuszcz, są przyczyną nadwagi. Nieprawdziwe jest również twierdzenie, że ziemniaki nie mają żadnych wartości odżywczych.

Dieta przed wakacjami jest priorytetem dla wielu. Każdy chciałby wyglądać dobrze na plaży i cieszyć się wysportowaną, szczupłą oraz opaloną sylwetką. Okazuje się, że w walce z dodatkowymi kilogramami, może pomóc właśnie dieta ziemniaczana. Coraz więcej osób przekonuje, że kartofle wcale nie tuczą, a ich jedzenie przynosi zadziwiająco dobre rezultaty. Wystarczy zaledwie pięć dni, aby poczuć się lepiej i zdrowiej.

Przedstawiamy 8 zasad kuracji ziemniaczanej, którą są bardzo proste, a zasada numer 6 może być dla wielu pozytywnym zaskoczeniem.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jak szybko i łatwo zrzucić niechciane sadełko.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Co to są nosacze i z czego śmieje się dzisiejsza młodzież? 10 slajdów, dzięki którym wszystko zrozumiesz!
2. Nowotwór jelita łatwo zignorować. Objaw 6 najczęściej lekceważymy, a można stracić zdrowie a nawet życie
3. Morderstwa, których dokonały dzieci. Są tak brutalne, że mrozi krew w żyłach

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News