Pies ważył prawie 80 kg i ledwo mógł chodzić. Właściciele postanowili go odchudzić i pokazać jego metamorfozę, efekt zwala z nóg

Dieta dla psa
youtube/The Dodo/
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Nadwaga

Dieta może odmienić życie każdego, nie tylko jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ale i wewnętrzny. Osoby, które decydują się na zmianę nawyków żywieniowych, po osiągnięciu swojego celu stają się pewniejsze siebie, a niekończącymi się pokładami energii zarażają wszystkich wokół. Co jednak najważniejsze, dieta nie powinna być chwilowa. Tylko stałe zdrowe odżywianie jest w stanie pomóc schudnąć i utrzymać odpowiednią wagę. Z pewnością niewielu by się spodziewało, że na dietę przechodzą nie tylko ludzie. 

Dieta, niezależnie czy stosują ją kobiety czy mężczyźni, potrafi zdziałać prawdziwe cuda, a historia, którą chcemy wam przedstawić udowadnia, że również życie zwierzaków może się odmienić na lepsze. Pies imieniem Kai, gdy był jeszcze małym szczeniak, wyglądał jak każdy inny psiak, jednak wraz z wiekiem zaczął znacząco przybierać na wadze. 

Początkowo nie wzbudzało to niepokoju w oczach jego właścicieli, jednak gdy czworonóg zaczął osiągać naprawdę pokaźne rozmiary, a jego waga sięgnęła prawie 80 kg, postanowili coś z tym zrobić. Pies był tak otyły, że miał problemy z poruszaniem się, a o jego samodzielnym zejściu po schodach, nie było nawet mowy. Co ważniejsze, choć swego czasu Kai kochał się bawić, przez swoją nadwagę musiał zapomnieć o jakikolwiek zabawie z innymi zwierzętami. 

W końcu właściciele podjęli zdecydowany krok i zastosowali u swojego pupila dietę. Podobnie jak w przypadku ludzi czworonóg spożywał tylko to, co było dla niego wskazane i regularnie był ważony. Ku uciesze wszystkich, zmiana żywienia zaczęła przynosić efekty, a Kai chudł w oczach. Poruszał się coraz swobodnej, znów ciesząc się z życia.

Po wielu tygodniach zaciętej walki właściciele z dumą zaczęli pokazywać zdjęcia swojego pupila, który przeszedł piorunującą metamorfozę. Zwierzak zmienił się nie do poznania i teraz znów może biegać, bawić się, a ruch nie sprawia mu żadnych trudności. To niesamowite, że nawet czworonogi potrafią być tak zdeterminowane do pozytywnych zmian, a jeśli jesteś ciekaw, jak teraz wygląda Kai, zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć więcej zdjęć psiaka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 11 obłędnych iluzji optycznych, które oszukają Twój mózg! Tylko 2% społeczeństwa potrafi zobaczyć, co naprawdę jest na obrazkach
  2. 12 żeńskich imion, które faceci absolutnie uwielbiają. Wiele z nich całkowicie was zaskoczy
  3. Jeśli ludzie się nie zmienią, szybko doprowadzą do największych tragedii. To nie przesada, 14 porażających zdjęć ukazujących brutalną prawdę

Następna strona