Dobijała do 200 kg, lekarz proponował zmniejszanie żołądka. Ale polecili jej rewelacyjną dietę, dziś wygląda jak bogini

Kobieta ważyła prawie 200 kg
Instagram/Kaitlyn Smith Woods
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Kobieta ważyła prawie 200 kg

Dieta była dla niej ostatnim ratunkiem. Kaitlyn Smith z Portland przy wzroście 167 cm ważyła prawie 200 kg. Przez wiele lat kobieta nie zwracała uwagi na to, jak się odżywia, a nadwaga również nie stanowiła dla niej problemu i zaakceptowała pulchną wersję siebie. Nadeszła jednak chwila, kiedy powiedziała stop. Dziewczyna otrząsnęła się dopiero wtedy, gdy lekarze powiedzieli jej, że nie dożyje swoich 25. urodzin. Ta wiadomość zszokowała młodą kobietę, która w końcu postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i ciało.

Od 4. roku życia Kaitlyn miała problemy z wagą. W wieku 8 lat miała już sporą nadwagę. Gdy bawiła się z dziećmi na dworze, z trudem nadążała za nimi biegać. Jako nastolatka cierpiała na jeszcze poważniejsze dolegliwości związane ze swoją tuszą. W końcu dziewczyna zebrała się na odwagę i postanowiła odmienić swoje życie. 

Początki odchudzania nie należały do najłatwiejszych. Dziewczyna trafiła do nieprzyjemnego lekarza, który jako jedyne rozwiązanie w jej sytuacji zaproponował jej zmniejszenie żołądka. Według jego opinii tylko w taki sposób młoda kobieta mogła zrzucić nadmiar kilogramów. Kaitlyn jednak zdecydowała się inaczej rozwiązać swój problem. 

Kiedy dowiedziała się, że przy swoim stylu życia nie dożyje do 25. urodzin zaczęła działać natychmiast. Skontaktowała się z dietetykiem i omówiła plan treningowy z trenerem personalnym. Dziewczynie ułożono zbilansowaną, dostosowaną do potrzeb jej organizmu dietę, a także zaproponowano zestaw ćwiczeń. Chociaż początki były trudne, Kaitlyn bardzo zaangażowała się w walkę o nowe życie.

Dziewczyna zdecydowała się publikować w mediach społecznościowych efekty swojej pracy. Dzięki temu zyskała rzeszę fanów, którzy dopingowali ją w podjętym wyzwaniu. Determinacja i ogromne zaangażowanie pozwoliły jej schudnąć 94 kg w 15 miesięcy. Niestety wtedy pojawił się nowy problem. Skóra Kaitlyn nieestetycznie zwisała, co bardzo demotywowało młodą kobietę. 

Dziewczyna musiała usunąć nadmiar skóry, który często powodował u niej bolesne infekcje, pieczenie, ból i okropny zapach. Taka operacja jest niezwykle kosztowna, a Kaitlyn nie było na nią stać. Na szczęście na swojej drodze spotkała dobrych ludzi, którzy zaoferowali przeprowadzenie zabiegu za darmo. W sumie usunięto aż 15 kg skóry. Teraz dziewczyna cieszy się życiem i nie a już stanów depresyjnym. Jej ciało wygląda obłędnie i wiele osób podziwia dziewczynę za wytrwałość i determinację w postawionym przez siebie celu. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Powalające zdjęcia z rosyjskich ślubów. Widać, że ten kraj to stan umysłu, ale przy ostatnim zdębiejecie
2. 15-letni Krzysiek okrutnie zabijał szczeniaki, konały w potwornych męczarniach. Wszystko nagrywał, wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci
3. Mama myślała, że jej mały synek zachorował na ospę. Diagnoza ścięła ją z nóg, to choroba, z którą rodzą się 2 osoby na milion

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć jak na początku wyglądała Kaitlyn

Następna strona