Zrzuciła 95 kg w 1,5 roku. Nawet własna matka nie mogła jej rozpoznać, totalna metamorfoza

Dieta zdziałała cuda
Facebook
Wstecz

1 z 13

Dalej

Dieta zdziałała cuda

Dieta pomogła jej zrzucić prawie 100 kg. Nie obyło się jednak bez operacji. Gdyby nie te 2 kluczowe zmiany w życiu kobiety, mocno podupadłaby na zdrowiu. Na szczęście obyło się bez komplikacji i zachwyca figurą.

Dieta nie trzymała się Elizabeth od samego dzieciństwa. Kiedy była kilkuletnią dziewczynką, z uwielbieniem zajadała słodycze i fast foody. Wszystko zapijała słodkimi napojami gazowanymi lub mocno przecukrzoną herbatą i lemoniadą.

W końcu zaczęło jej przeszkadzać to, że nie może znaleźć dla siebie odpowiednich ciuchów, miała problemy z poruszaniem się, wstawanie z łóżka i wchodzenie po schodach były coraz bardziej męczące.

- Miałam dość negatywnych komentarzy w moim kierunku. Ludzie patrzyli na mnie z politowaniem i było to okropne - opowiada kobieta.

Przyjaciółka namówiła ją na operację żołądka, Elizabeth zaczęła też stosować odpowiednią dietę. Na początku zjadała zaledwie 700 kcal dziennie, większość stanowiło białko. Potem podniosła sobie ilość kalorii, a podczas tego czasu nie tknęła słodyczy i fast foodów.

Przestała jeść cukier, zamieniła ją na owsiankę i owoce. Na obiad zazwyczaj jadła sałatkę z dodatkami, potem pozwalała sobie na 2 przekąski, a na kolację jadła owsiankę z masłem. Mama nie była w stanie poznać własnej córki, kiedy ta osiągnęła wagę niecałych 70 kg.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć, jak Elizabeth wyglądała przed przemianą.

Zobacz także:

  1. Istnieją koty większe od psów, ledwo można je podnieść. 10 niewiarygodnych zdjęć, 8 i 9 odbierają mowę
  2. 16 lat temu gwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął tragicznie. Dziś jego córka olśniewa urodą
  3. Zdjęcia są druzgocące. Dagmara Kaźmierska oszpeciła twarz, pokazała jak wyglądała
  4. Koszmarne wyniki operacji plastycznych. Wyglądają okropnie, trudno na nie spojrzeć

Źródło: Webniusy

Następna strona