Zmiażdżyła krzesło u fryzjera i powiedziała sobie "dość". Ale nie zamierza przejść na dietę, jej kroki zdumiewają

Dieta
YouTube / Barcroft TV
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Dieta zdecydowanie nie jest dla każdego. Niektórzy mimo dużej wagi dobrze czują się w swoim ciele i nie zamierzają zrzucać zbędnych kilogramów. Tak było w przypadku Jamie Lopez, która podczas jednej z wizyt w salonie fryzjerskim zmiażdżyła krzesło, gdy na nim usiadła. Kobieta nie zamierza jednak chudnąć, a wręcz przeciwnie. Działania, jakie zdecydowała się podjąć, zdumiewają wszystkich wokół.

Dieta jest czymś, czemu zdecydowanie sprzeciwia się Jamie Lopez. 31-letnia kobieta nie kryje się z tym, że uwielbia jeść i waży już ponad 200 kilogramów. Mimo to wcale nie zamierza brać się za siebie.

Doznała niesamowitego upokorzenia podczas wizyty w salonie fryzjerskim. Siadając na krzesło, złamała je i upadła na podłogę. Po tym incydencie postanowiła powiedzieć sobie "dość", ale wcale nie oznaczało to przejścia na dietę i schudnięcia. Zdecydowała się otworzyć własny salon piękności w Las Vegas. Swój lokal nazwała Babydoll Beauty Couture i wcale nie jest to zwykły salon.

To miejsce dla kobiet otyłych, które tak samo, jak ona nieraz zostały upokorzone ze względu na swoją tuszę. Meble w salonie są zaprojektowane specjalnie dla kobiet o większych rozmiarach, tak by czuły się komfortowo podczas wizyty. Teraz Jamie dzięki swojemu przedsięwzięciu uszczęśliwia inne kobiety, które doznały podobnego upokorzenia jak ona sama.

Miejsce, które stworzyła, ma niepowtarzalny klimat. Kobiety decydujące się na wizytę w nim, są oddane w ręce specjalistów. Oprócz tego mogą liczyć również na rozpieszczanie drinkami i innymi smakołykami. Mają także możliwość poznać właścicielkę lokalu, która sama chętnie spędza tam czas i rozmawia z klientkami. Przedstawiamy niezwykłą historię kobiety, która za wszelką cenę chce pozostać sobą i chce przypomnieć otyłym kobietom, że również są piękne.

Kliknij "Następna Strona" aby poznać więcej szczegółów.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wyrzuciła wycieńczonego psa do śmieci, zdjęcia zwierzaka są druzgocące. Czip doprowadził do niej służby i dostała za swoje
2. Przeciwieństwa się przyciągają. 17 powalających zdjęć par, które są na to żywym dowodem
3. Szybko tyjesz lub odczuwasz chroniczne zmęczenie? To mogą być objawy wyjątkowo rzadkiego i groźnego raka, natychmiast idź do lekarza!
 
 

Następna strona