Ważył 300 kg i nie mógł ruszyć się z domu. Wziął się za dietę, a teraz wygląda tak, że kobiety za nim szaleją

Dieta odmieniła jego życie
screen/webniusy/
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Ważył 300 kg i nie mógł ruszyć się z domu. Wziął się za dietę, a teraz wygląda tak, że kobiety za nim szaleją

Dieta od kilku lat jest swego rodzaju trendem i coraz więcej osób decyduje się z niej skorzystać. Jest to idealny sposób nie tylko na utratę wagi, ale również na poprawę zdrowia. Zmiana nawyków żywieniowych może pozytywnie oddziaływać na psychikę, a co za tym idzie, poprawiać samopoczucie. Większości osób chodzi jednak jedynie o zmianę stylu życia i zgubienie kilku zbędnych kilogramów, a cała reszta to jedynie miłe "skutki uboczne". Żywym dowodem na to, jak dieta może odmienić życie, jest pewien mężczyzna, który postanowił, że nie spocznie, dopóki nie osiągnie upragnionej sylwetki. 

Ronnie Brower niemal całe swoje życie zmagał się z otyłością, jednak prawdziwe problemy z nią pojawiły się wtedy, gdy zachorował na depresję, a jedzenie pomagało mu poprawić sobie nastrój. Ulga trwała jednak tylko chwilę, mężczyzna bowiem miewał wyrzuty sumienia po zjedzeniu zbyt dużej ilości niezdrowych produktów, to zaś znów prowadziło do pogorszenia nastroju, dlatego też Ronnie nieustannie zajadał. 

Błędne koło doprowadziło do tego, że w najgorszym momencie mężczyzna ważył ponad 300 kg. Przyczyniły się do tego obiady złożone z całej pizzy i 20 cheeseburgerów oraz frytek, ogromne desery i jeszcze większe kolacje. Brower nie wyobrażał sobie życia bez jedzenia i jak się szybko okazało, właśnie jedzenie mogło mu to życie odebrać. 

Gdy nie był już w stanie sam chodzić, poddał się kilku badaniom, które wykazały, że jeżeli nie zmieni swoich nawyków żywieniowych, pożyje nie dłużej niż 2 lata. Ronnie postanowił położyć kres nadwadze i wreszcie zacząć stosować dietę. Choć początki były dla niego prawdziwym koszmarem, nie poddawał się, a motywacją do ćwiczeń były dla niego piosenki Taylor Swift. To jednak niejedyna kobieta, która pomogła mu przejść przez tę drogę. 

Z czasem poznał Andreę Masellę, która była w podobnej sytuacji. Wzajemnie motywowali się do dalszej walki, aż w końcu narodziło się uczucie i zostali parą. Finalnie obojgu udało się schudnąć, a żeby ostatecznie pożegnać się z przeszłością, Ronnie poddał się 15-godzinnej operacji usunięcia nadmiaru skóry. Schudł ponad 200 kg i dziś jedną rzeczą, która przypomina mu o dawnych czasach, jest blizna na jego brzuchu, którą traktuje jako powód do dumy. 

 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć początki walki Ronniego. 

  1. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  2. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  3. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Następna strona