27-latka ważyła ponad 160 kg, ale odkryła rewelacyjną i skuteczną dietę. Jej najnowsze zdjęcia powalają, wygląda jak bogini!

Dziewczyna zrzuciła ponad 80 kg.
Screen/ Instagram/ adriannaslimsdown
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziewczyna zrzuciła ponad 80 kg.

Dieta zawsze jest wyzwaniem. Często porzucamy ją pochopnie, bo nie widzimy błyskawicznych efektów. To jednak błąd. Inspiracją w momentach zwątpienia powinna być historia 27-letniej Adrianny Styer, która dzięki reżimowi zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów. Dieta i trochę poświęcenia, a wszystko jest możliwe.

Adrianna była otyła już jako dziecko. Jak wspomina w rozmowie z "The Sun", już jako pięciolatka ważyła 44 kilogramy. Jej mama była bardzo liberalna w kwestii spożywanych przez córkę posiłków. Pozwalała jej na nadużywanie słodyczy i fast foodów. Ojciec Adrianny był pod tym względem bardziej surowy. Starał się kontrolować jadłospis córki, jednak jeśli czegoś nie udało jej się zjeść przy ojcu, to rekompensowała sobie potem za przyzwoleniem matki.

Nic dziwnego, że dziewczyna błyskawicznie przybierała na wadze. Dziś wspomina, że bardzo źle odbijało się to na jej życiu. Jak to zazwyczaj bywa, stała się obiektem kpin rówieśników. W szkole wyzywano ją od "smalcu" i "świń".

Adrianna naprawdę przesadzała z jedzeniem - jak wspomina, kończyła dopiero wtedy, gdy nie mogła już oddychać. Wyrobiła w sobie nawyk łakomstwa, jadła nawet wtedy, gdy rzecz jej nie smakowała. Ponadto zrezygnowała z aktywności fizycznej. Nie dziwi, że osiągnęła wagę 160 kg.

W końcu powiedziała: "dość" i zaczęła się odchudzać. Nie było to proste, ale zrozumiała, że walczy nie tyle o sylwetkę, co o własne zdrowie i życie. Mnóstwo poświęcenia, motywacja i rygorystyczny reżim poskutkował. Dziewczyna zrzuciła ponad osiemdziesiąt kilogramów w jedenaście miesięcy, a na najnowszych zdjęciach, które publikuje na mediach społecznościowych, jest nie do poznania. Gdyby nie fakt, że ona sama zestawia swoje fotki sprzed diety i po niej, nie udałoby się stwierdzić, że to ta sama osoba.

Sama dieta przyniosła kolosalny efekt, a od pewnego czasu Adrianna dorzuciła też do tego siłownię. W tym momencie stanowi wzór dla wszystkich, którzy walczą ze swoją wagą. Efekty może nie zawsze przychodzą od razu, ale wreszcie się pojawią - potrzeba jednak trochę cierpliwości.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć metamorfozę Adrianny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Druhna doszczętnie zniszczyła ślub Ani. Po tym, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka panna młoda nie może się pozbierać
  2. Kelnerka z niechęcią i pogardą obsługiwała samotne dziecko. Chłopiec wyszedł, a ona zobaczyła, co zostawił na stole i zalała się łzami
  3. Ich córka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci rodzice dokonali w szufladzie odkrycia, przez które nie mogli przestać płakać

Następna strona