Wzięła się za siebie i schudła 100 kilo, żeby w dniu ślubu swojego eks wyglądać jak modelka. Teraz wygląda jak petarda, oszałamiające zdjęcia

Dieta
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dieta potrafi przynieść niesamowite rezultaty. Pewna kobieta postanowiła wziąć się za siebie, żeby w dniu ślubu swojego eksnarzeczonego wyglądać jak prawdziwa modelka. Zrzuciła 100 kilo, a zmiana, którą przeszła, robi niebywałe wrażenie. Można jej pozazdrościć wytrwałości i ciała, jakim może się teraz pochwalić.

Dieta często ma wpływ nie tylko na naszą wagę, ale również na nasze zdrowie. Osoby otyłe mają większy problem ze zdrowiem, dlatego też u niektórych konieczne jest natychmiastowe działanie. Podobnie było u kobiety, której historię przedstawimy w tej galerii. Jej celem było nie tylko zrobienie na złość byłemu narzeczonemu, ale także zadbanie o własny organizm.

Mama June cieszyła się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Ludzie rozpoznawali ją na ulicach, niestety często nie były to miłe spotkania. Kobieta latami była pośmiewiskiem w mediach z powodu swojej wagi. Powstało bardzo dużo obrazków z jej wizerunkiem i prześmiewczymi podpisami, z których śmiali się internauci na całym świecie.

Kobieta wiele lat temu wystąpiła w programie „Toddlers & Tiaras”, gdzie szybko stała się popularna z uwagi na swoją tuszę. Producenci show o konkursach piękności dla dzieci byli bardzo zaintrygowani jej nietuzinkową osobowością. Do tego stopnia, że postanowili dać jej własny program. Otyła gwiazda szybko stała się bardzo popularna.

Kiedy rzucił ją narzeczony, postanowiła, że zostanie prawdziwą seksbombą. Wtedy właśnie rozpoczęła swoją przygodę z dietą, a wszystko miało miejsce na oczach widzów w jednym z amerykańskich programów, który przez cały czas śledził jej losy. Nikt nie dowierzał w to, że rzeczywiście może jej się udać, ale zawzięta kobieta schudła ponad 100 kilogramów. Efekt tej metamorfozy jest niesamowity. Możecie jej nie poznać.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć więcej zdjęć przed i po.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Matka pokazała na zdjęciach, jak jej przystojny syn zmienił się po zażywaniu narkotyków. Straszny widok
2. Koty to dopiero potrafią być wredne. Zdjęcia ofiar, które się o tym boleśnie przekonały
3. 94-letni mężczyzna wybudował basen w swoim ogródku. Powód, dla którego to zrobił wzrusza do łez
 

Następna strona