Ważyła 120 kg, zaczęła stosować modną dietę. Pokazała, co stało się z jej ciałem po kilku miesiącach, efekt jest porażający

Dieta
Instagram / _samantha_fitvsg
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Dieta zupełnie odmieniła jej życie, dziewczyna w pewnym momencie zupełnie straciła nadzieje na to, że kiedykolwiek uda jej się zrzucić zbędne kilogramy. Wtedy postanowiła zacząć stosować tę modną dietę i już po kilku miesiącach efekty zaczęły przechodzić jej najśmielsze oczekiwania. Nie mogła uwierzyć w to, jak szybko traci nadmiar ciała, przy tym cały czas czując się dobrze. Jej metamorfoza odbiera mowę, wygląda teraz jak prawdziwa petarda.

Dieta ketogeniczna to jedna z najpopularniejszych diet w tym sezonie. Ma sporą ilość zarówno zwolenników, jak i przeciwników, którzy twierdzą, że wyniszcza organizm i wcale nie przynosi takich fenomenalnych efektów. Mówiąc w dużym skrócie, polega na przyjmowaniu większej ilości tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów.

Ta dziewczyna mimo wielu kontrowersji związanych z tym sposobem odżywiania postanowiła zaryzykować i patrząc na efekty, jakie osiągnęła po zaledwie roku, można śmiało stwierdzić, że się opłacało.

Sama twierdzi, że po prostu nie miała innego wyjścia. W wieku 20 lat ważyła ponad 120 kilogramów i nie potrafiła schudnąć, mimo że stosowała wiele metod, które u innych przynosiły zadowalające efekty. Borykała się nie tylko z nadwagą, ale również niekontrolowanymi napadami obżarstwa.

Stosując dietę ketogeniczną, zrzuciła aż 60 kilogramów. Zyskała niebywałą sylwetkę i zdecydowanie lepsze samopoczucie. Zdjęcia jej metamorfozy mogą być ogromną motywacją dla wielu.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć, jak bardzo się zmieniła.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Stan zapalny prowadzi do wielu chorób zagrażających życiu. Dieta antyzapalna jest kluczem, by pozbyć się go raz na zawsze
2. Noworodek urodził się wyglądając jak lalka z porcelany. Widząc jak się zmieniła przez 5 lat, żuchwa opada do samej ziemi
3. Wybrano Miss Polski 2019. Zdjęcia najpiękniejszej kobiety w kraju podnoszą ciśnienie, szczególne to w szlafroku
4. Twarze tych dzieci mówią wszystko. Lepiej nie wiedzieć co przerażającego planują
 

Następna strona