Otyła kasjerka przeszła na dietę. Zrzuciła 82 kg i została supermodelką, oszałamiające zdjęcia

Dieta
pro-luboff @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Metamorfoza otyłej kasjerki

Dieta na którą przeszła Katie Garner dała wspaniałe rezultaty. Kobieta w ciągu roku zrzuciła 82 kilogramy. Teraz jej życie wgląda zupełnie inaczej niż przed wprowadzeniem zdrowego jadłospisu. Katie zachęca kobiety na całym świecie, by walczyły o swoje zdrowie i piękną sylwetkę.

Ze względu na genetyczną podatność na tycie Katie całe życie walczyła z wysoką wagą. Kobieta od kiedy pamięta była wytykana palcami i nazywana "grubaską". Siedzący tryb pracy nie pomagał jej w walce z kilogramami, a ponieważ pracowała jako kasjerka, nie znajdowała chwili czasu, by ćwiczyć na siłowni. 

Od kiedy pamięta jej dieta składała się głównie z fast-foodów, lodów, chipsów i słodyczy. Uwielbiała pić gazowane napoje z wysoką zawartością cukru. Nic dziwnego, że w końcu jej waga pokazała 162 kilogramy. Dzień w którym zobaczyła te cyfry, był tym samym, w którym postanowiła przejść na dietę i zadbać nie tylko o swój wygląd, ale też o zdrowie. Zaczęła od zmiany nawyków żywieniowych, z jej diety zniknęły produkty wysokokaloryczne, a w zamian pojawiły się warzywa i owoce. Katie częściej też wychodziła na spacery i zaczęła regularnie ćwiczyć. 

- Wcześniej nigdy nie wychodziłam ze znajomymi na miasto, wszyscy wytykali mnie palcami, ze względu na mój wygląd, a teraz imprezujemy co weekend - powiedziała kobieta, która dzisiaj już wierzy w siebie i nie wstydzi się swojego wyglądu.

Zajęło jej to rok, by z "grubaski" zmienić się w przepiękną, szczupłą kobietę. Katie przeszła taką metamorfozę, że agencja w Londynie zaproponowała jej pracę modelki.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia z metamorfozy kasjerki.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 4 młodych mega znanych dziennikarzy TVP tragicznie zginęło. Umierali jeden po drugim
2. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
3. Widok grobu Anny Przybylskiej w Święto Zmarłych odbiera mowę. Niebywałe
4. 30 najbardziej piorunujących zdjęć jakie istnieją. Nic mocniejszego nie zobaczysz

źródło: webniusy

Następna strona