Lekarze polecają rewelacyjną 5-dniową dietę. Jest bezpieczna, a efekty powalają na kolana

Dieta
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dieta jest ważnym aspektem naszego życia, ponieważ to co jemy bezpośrednio wpływa na naszą kondycję zdrowotną i samopoczucie. Wiele osób nie zdaje sobie z prawy z tej zależności, a źle zbilansowany plan żywienia może doprowadzić do wielu śmiertelnych chorób. Kardiolodzy znaleźli na to sposób. Prezentujemy rewelacyjną dietę 5-dniową.

Dietę stosuje tak naprawdę każdy z nas, jedni zdrowszą, inni trochę mniej. Według definicji dietą nazywamy przyjęty przez nas sposób odżywiania, nie tylko kurację odchudzającą. Ludzie ze źle zbilansowaną, dietą mogą narazić się na ciężkie, czasem śmiertelne, choroby i urazy, dlatego lekarze i dietetycy na całym świecie starają się opracować właściwe proporcje makro- i mikroelementów pomagające zachować dobre zdrowie i kondycję.

Na przestrzeni lat powstało wiele specjalnych diet mających pomóc nam żyć dłużej, zdrowiej, a co najważniejsze - przyjemniej. Niektóre diety, zwane alternatywnymi skupiają się na ograniczeniu różnych produktów w naszym jadłospisie. Flagowym przykładem diety alternatywnej jest dieta wegańska, która odrzuca wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak mięso, czy nawet nabiał. Wśród niektórych ludzi funkcjonuje też przekonanie, że najzdrowszą dietą jest ta, którą stosowali nasi przodkowie jeszcze przed rozwojem cywilizacyjnym. Ich menu składa się w całości z owoców, warzyw, a także mięsa, jajek i orzechów. Stosujący tę dietę, zwaną paleolityczną, odrzucają więc wszelkie zboża, a razem z nimi wszelkie chleby i inne wypieki.

Dieta opisana w tym artykule została opracowana przez europejskich kardiologów jako zdrowa dla naszego serca i innych istotnych organów. Nazywana jest dietą 5-dniową, a głównym źródłem białka dla stosujących tę dietę stają się kurze jaja. Według relacji, ludzie stosujący tę dietę, po uzupełnieniu jej ćwiczeniami, chudną w oczach.

Kliknij "Następna strona", aby poznać jadłospis diety, dzięki której schudniesz nawet 6 kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu