DDTVN zupełnie się ośmiesza? Kompromitujące wpadki oburzyły widzów

Autor Patryk Stachera - 18 Stycznia 2019

Dziennikarze, którzy prowadzą swoje programy na żywo, stają czasami przed sporym wyzwaniem. Muszą oni na bieżąco radzić sobie z różnymi często niezręcznymi sytuacjami. Nie inaczej jest w porannym show stacji TVN. Prowadzący DDTVN na przestrzeni lat mieli swoje lepsze i gorsze momenty. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawimy Wam najpopularniejsze wpadki, z którymi musiała poradzić sobie m.in. Dorota Wellman, Piotr Kraśko i Marcin Prokop.

Prowadzący DDTVN zetknęli się już z wieloma niezręcznymi wydarzeniami podczas swojej przygody z programem. Nie raz musieli improwizować, aby tylko załagodzić nieoczekiwane sytuacje. Prezenterzy mają znacznie trudniejsze zadanie, gdyż telewizja śniadaniowa jest prowadzona na żywo. Z tego powodu decyzje, jakie podejmują, muszą być nie tylko błyskawiczne, ale również trafne.

Prezenterzy radzą sobie całkiem nieźle nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Udowodnił to chociażby Marcin Prokop, który podczas jednego z odcinków programu zręcznie poradził sobie z zawstydzającym problemem. Prowadzącemu rozdarły się wtedy spodnie.

Najczęściej to właśnie prezenterzy są głównymi bohaterami głośnych wpadek. Czasami jednak goście również popełniają znaczące gafy. Zdarzyło się, że aktor pomylił filmy i nie potrafił wskazać produkcji reżysera, z którym pracował. Natomiast pewna wokalistka pomyliła imię jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jaką niewątpliwie jest Margaret.

Nie zawsze jednak wydarzenia mają wydźwięk komiczny lub neutralny. Zdarza się również, że prezenterzy nie wytrzymują i pokazują swoje oburzenie. Jedną z takich sytuacji była reakcja Anny Kalczyńskiej, która nie zgadzała się z opinią zaproszonego do studia eksperta.

Sytuacje mające miejsce w DDTVN są zazwyczaj szeroko komentowane w Internecie. Widzowie wyrażają tam swoje opinie, wystawiając odpowiednie komentarze m.in. na portalach społecznościowych. Zdarzyło się również, że prowadzący, widząc ogromne niezadowolenie internautów, decydowali się na publiczne przeprosiny po swoich wpadkach.

Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć podczas transmisji programu na żywo. Widzowie mogą się spodziewać niemalże wszystkiego. Coraz częściej w takich show dochodzi do zabawnych lub niezręcznych wpadek. W naszej galerii znajdziecie największe wpadki, jakie kiedykolwiek można było zobaczyć w DDTVN.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News