Dawid Żukowski - gdzie jest, co o nim wiemy? Zbiór faktów, które mrożą krew w żyłach

Dawid Żukowski
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Dawid Żukowski to 5 letni chłopiec, którego szuka obecnie cała Polska. Dziecko zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach 10 lipca bieżącego roku i do dziś nie wiadomo, gdzie aktualnie może się znajdywać. Chłopiec podróżował z ze swoim ojcem, Pawłem Żukowskim, jednak finał tej podróży jest tragiczny. Mężczyzna w pewnym momencie zatrzymał auto i targnął się na swoje życie rzucając się pod nadjeżdżający pociąg. W tym momencie urywają się wszelkie ślady, a rozpoczynają spekulacje, pytania i niedomówienia.

5-letni Dawid Żukowski pochodzi z rozbitej rodziny. Jego matka rozstała się z biologicznym ojcem swojego synka i utrzymywała z nim kontakt oparty wyłącznie o troskę o wspólne dziecko. Chociaż para nie miała rozwodu, nie mieszkała już ze sobą. Tego feralnego dnia, w którym zaginął mały Dawid, ś.p. Paweł Żukowski wiózł syna do Warszawy, do matki. Niestety, podróż ta zakończyła się dużo wcześniej niż powinna, a wszyscy dziś zadają sobie tylko jedno pytanie - czy mamy tutaj do czynienia z przestępstwem, wypadkiem, czy też może zdarzeniem idealnie zaplanowanym przed ojca chłopca. Policja i prokuratura nie zaprzestają prac, dzięki czemu jest szansa, że już niedługo poznamy odpowiedzi na tak nużące wszystkich pytania.

10 lipca 2019 roku Dawid Żukowski wyjechał razem z ojcem z Grodziska Mazowieckiego. Niestety, w okolicach godziny 21:00 podróż ta została przerwana, a tata chłopca opuścił auto aby zakończyć swoje życie. Rodzina chłopca, która zaczęła niepokoić się brakiem kontaktu z Dawidem oraz jego ojcem, postanowiła powiadomić policję. Jeszcze tego samego dnia, w okolicach północy, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie.

Co dziś dzieje się z chłopcem? Odpowiedź na to pytanie chcieliby znać wszyscy. Od jego zaginięcia minął już tydzień, a jak powszechnie wiadomo, w przypadku tego typu poszukiwań, każdy dzień, jak i każda godzina, są na wagę złota. Zwłaszcza, że mówimy o małym dziecku, które bez pomocy dorosłego nie jest w stanie samemu sobie poradzić i zadbać o najprostsze potrzeby takie jak chociażby jedzenie czy picie.

Służby podkreślają, że akcja poszukiwawcza Dawida to jedno z największych i najpoważniejszych przedsięwzięć tego typu w historii naszego kraju.

– To są największe poszukiwania w historii polskiej policji – oznajmił rzecznik prasowy stołecznej policji.

Co udało się już ustalić? Jak brzmiała treść ostatniej wiadomości, jaką ojciec Dawida wysłał do swojej żony? Jakim człowiekiem był Paweł Żukowski? Kliknij "następna strona", aby poznać odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Malutka Kristina przed śmiercią przeżyła horror. Druzgocące fakty, które mrożą krew w żyłach

2. Zmielone w maszynce do mięsa, uduszone w reklamówce. 10 historii śmierci dzieci, które przerażają

3. Stefan W. nie wziął się znikąd! Wstrząsające kulisy zabójstwa Adamowicza
 
 
 

Następna strona