Prawda o śmierci Dawidka Żukowskiego jest najgorsza z możliwych. Największe dramaty 2019 roku

Dawid Żukowski, dramaty tego roku
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Największe dramaty roku 2019

Dawid Żukowski jest jedną z ofiar 2019 roku, której los przez wiele tygodni, a nawet miesięcy, wzbudzał wielkie emocje. Historia chłopca zwyczajnie nie mieści się w głowie, a często pojawiające się nowe szczegóły zwyczajnie odbierają mowę. Tragiczna śmierć malca nie jest niestety jedynym wstrząsem, z jakim w minionym już roku przyszło zmierzyć się polskiemu społeczeństwu. 

Dawid Żukowski był pogodnym i grzecznym chłopcem, który miał przed sobą całe życie. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że jego własny ojciec postanowi mu to życie odebrać, a później popełnić samobójstwo. Poszukiwania kilkulatka były najgłośniejszymi w historii polskiej policji. a zaangażowano w nie setki funkcjonariuszy, psy tropiące oraz helikoptery. Nie zabrakło również wsparcia ochotników, którzy z własnej woli postanowili pomóc w poszukiwaniach. 

Dni mijały nieubłaganie, jednak w sercach rodaków nadzieja nie zamierała do ostatniego momentu, liczących na to, że Dawid Żukowski odnajdzie się cały i zdrowy. W głowach śledczych pojawiło się wiele teorii - jedna zdawała się bardziej prawdopodobną od drugiej. Niestety finalnie ziścił się najczarniejszy scenariusz, gdy chłopiec został odnaleziony martwy. Z każdym kolejnym dniem media donosiły o nowych faktach, które mroziły krew w żyłach. 

Historia Dawidka nie jest jednak jedynym wydarzeniem, które w 2019 roku wstrząsnęło Polakami. Wiele niewinnych dzieci czy znanych osób straciło życie w ubiegłym roku, najczęściej w niewyobrażalny sposób. Nieszczęśliwe wypadki, morderstwa i najprawdziwsze dramaty, których nikt nie mógł przewidzieć, spędzały sen z powiek rodaków i bliskich ofiar. My przypominamy tragedie, o których mówi się do dziś. 

Kliknij "Następna strona", by poznać największe dramaty roku 2019. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciały zabłysnąć, a zrobiły z siebie pośmiewisko. oto najbardziej szpetne makijaże sylwestrowe, jakie można sobie wyobrazić
  2. Nagle Michał Szpak przerwał piosenkę i krzyknął do mikrofonu. Publiczność aż poderwało
  3. Tajemnice serialu Alternatywy 4 są porażające. Mało się o tym mówiło, teraz wszystko ujawniono
Następna strona