Dzieciństwo Dawida Kwiatkowskiego przypominało koszmar. Właśnie wyjawił prawdę o chorobie swoich rodziców

Dawid Kwiatkowski
YouTube / ESKA
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dawid Kwiatkowski jest idolem wielu nastolatek, które śledzą jego niemalże każdy ruch. Jakiś czas temu artysta zdobył się na odwagę, by opowiedzieć wszystkim, jak wyglądało jego dzieciństwo. Okazuje się, że muzyk nie był beztroskim, rozpieszczonym nastolatkiem. Od najmłodszych lat musiał zmagać się z chorobą rodziców, o której dopiero dziś po wielu latach odważył się opowiedzieć. To, co przeżył, przypominało prawdziwe piekło. 

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na udział w nowym programie emitowanym przez TVN, którego tytuł brzmi "Starsza pani musi fiknąć". W show biorą udział matki bądź ojcowie swoich znanych dzieci wraz z nimi. Razem przeżywają niezapomniane przygody, a sama idea programu ma na celu ukazanie fanom relacji, jaka ich łączy, a także pomoc w realizacji ich wspólnych marzeń. 

Artysta zdecydował się wziąć udział w programie, a do wspólnej zabawy zaprosił swoją mamę. Oboje przyznają, że nigdy wcześniej nie mieli okazji wspólnie podróżować. Jego mama za granicą była tylko raz - w NRD, a całe życie spędziła w Gorzowie Wielkopolskim. Syn zdradził jej ich cel podróży, którym był Kapsztad w Republice Południowej Afryki. Tam właśnie spędzili kilka dni, robiąc ekstremalne rzeczy i przeżywając najlepszą przygodę ich życia. Mężczyzna przyznał, że nie spodziewał się, że jego mama może okazać się tak świetnym kompanem w podróży. 

Podczas tego odcinka zdecydowali się również na szczere wyznanie, które dla artysty było szczególnie ciężkim emocjonalnie przeżyciem. Długo zastanawiał się nad tym, czy jest to odpowiedni moment na ukazanie światu prawdy, aż w końcu zdecydował się to zrobić. Opowiedział o chorobie swoich rodziców, przez którą jego dzieciństwo zamieniło się w koszmar. 

Wszystkim wydawać by się mogło, że chłopak pochodzi z bogatej rodziny i nigdy w życiu niczego mu nie brakowało. Nic bardziej mylnego, sam ciężką pracą zapracował na swój sukces. Dzięki temu udało mu się pomóc rodzicom wyjść z choroby. Wyznaje, że jako nastolatek szukał pomocy dosłownie wszędzie. Kiedy w końcu zdobył odpowiednią ilość pieniędzy, mógł na własną rękę pokryć koszty leczenia. 

Dziś otwarcie przyznaje, że jest dumny ze swojej mamy i chce się nią chwalić. Mimo trudnych chwil, jakie przeżył w dzieciństwie, obecnie ich relacja wygląda niesamowicie. Po emisji odcinka z ich udziałem wzruszeni fani Dawida pisali komentarze o tym, jak cudowną i silną kobietą jest jego rodzicielka. 

Przedstawiamy, z jaką chorobą musiała walczyć jego mama i co sprawiło, że jego dzieciństwo zamieniło się w koszmar. 

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Małgorzata Rozenek może być dumna? Wyciekła lista kobiet, z którymi spał jej mąż, wiele znanych nazwisk
2. Ona zastąpi w TVN Agnieszkę Woźniak-Starak. Kim jest młoda piękność?
3. Rozwody słono ich kosztowały. Te polskie gwiazdy płacą kosmiczne alimenty
 

Następna strona