Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bólu

Autor Monika Majko - 21 Października 2020

Dariusz Gnatowski zmarł nagle w wieku 59 lat, tragiczne informacje obiegły krajowe media. Fani nie mogli się pogodzić z przedwczesną śmiercią swojego ulubieńca, tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie. Niestety, gwiazdor od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi i nie ukrywał swojego bólu.

Dariusz Gnatowski zmarł nagle 20 października 2020 roku, aktor znany głównie z roli w uwielbianym przez Polaków serialu "Świat według Kiepskich" miał 59 lat. Serialowy Arnold Boczek trafił do jednego z krakowskich szpitali powodu zapalenia płuc i ciężkiej niewydolności oddechowej i pomimo reanimacji nie udało się go uratować. Informacje o śmierci gwiazdora potwierdził potwierdził Marcin Mikos, zastępca dyrektora krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Informacje o śmierci Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęły nie tylko bliskimi aktora, ale również jego fanami. Choć powszechnie wiadomo, że Dariusz Gnatowski już od lat zmaga sie z problemami zdrowotnymi, nikt nie spodziewał się tak nagłego odejścia gwiazdora "Świata według Kiepskich".

Dariusz Gnatowski był absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Artysta osierocił córkę i pozostawił żonę, annę. Ukochana była dla niego ogromnym wsparciem.

- Poznaliśmy się w galerii Teatru STU na ul. Brackiej na jakimś wernisażu. Żona miała charakterystyczne buty z blaszkami. Śmialiśmy się z tych blaszek i tak to poszło... od rzemyczka do kamyczka... u szyi. No, ale powiedzmy wprost: zaczęło się od butów. Zamieszkaliśmy razem jeszcze przed ślubem, w malutkim mieszkaniu na Krupniczej. [...] Dziś mieszkamy pod Krakowem - mówił Dariusz Gnatowski w wywiadzie dla kurierlubelski.pl

Wywiadu "Kurierowi Lubelskiemu" w 2011 roku udzieliła również żona Dariusza Gnatowskiego. Ukochana aktora opowiedziała o gwiazdorze, jego zawodzie i wpływie, jaki wywiara na ich codzienne życie.

- Darka często utożsamiają z Panem Boczkiem. Jedenaście lat na ekranie popularnego serialu komediowego robi swoje. [...] W domu nie ma go dosyć często. Gra w teatrze, w serialu, w kabarecie. I jeździ po całej Polsce. [...] Jest wesoły, wybuchowy, niecierpliwy, inteligentny, bardzo błyskotliwy - mówiła Anna Gnatowska w wywiadzie dla kurierlubelski.pl w 2010 roku.

Serialowy Arnold Boczek nie ukrywał, że toczy walkę z groźną chorobą. Aktor od lat cierpiał na cukrzycę typu 2, jednak w ostatnim czasie podjął leczenie i drastycznie zmienił swój styl życia oraz dietę, co miało wpływ również na zauważalny spadek jego wagi, o którym niedawno rozpisywały się media. Niestety, ciężka choroba pozostawiła po sobie ogromne spustoszenie w organizmie gwiazdora. W jednym z wywiadów wyznał prawdę o swoim cierpieniu i bólu, jakiego doświadczył.

By dowiedzieć się więcej o walce Dariusza Gnatowskiego z chorobą, kliknij "Następna Strona"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kociak był już jedną łapką po drugiej stronie. Sprawca wyrządził mu straszną krzywdę, aż brakuje słów
  2. Zbigniew Boniek przerwał milczenie ws. szpitala na Stadionie Narodowym. Rozwiał wszelkie wątpliwości
  3. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia. Już wiemy, co czeka Polaków
  4. Polsat przekazał oficjalny komunikat. Koniec "Tańca z gwiazdami", fani nie mogą się pozbierać
  5. Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacje
  6. Poczta podjęła kluczową decyzję. Dotyczy pieniędzy emerytów i rencistów. Tysiące Polaków czekało na ustalenia
  7. W 3 dni możesz oczyścić kości i stawy, różnicę odczujesz od razu. Wystarczy pić w odpowiednich ilościach wywar z liści laurowych

Źródło: WP/Party

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News