Przed śmiercią Daria Trafankowska przekazała synowi ważną wiadomość. Dopiero później zrozumiał jej sens

Daria Trafankowska
AKPA
Wstecz

1 z 7

Dalej

Daria Trafankowska zdążyła przekazać synowi kilka cennych rad

Daria Trafankowska zmarła na raka 9 kwietnia 2004 roku. Aktorka przez lata zachwycała widzów swoimi kreacjami, które często odznaczały się bardzo silnym charakterem. W życiu prywatnym, które nie było usłane różami, artystka również musiała nauczyć się twardo stąpać po ziemi, ponieważ spotkało ją wiele przykrych doświadczeń.

Na scenach teatrów Daria Trafankowska pojawiała się już jako młoda dziewczynka. Z wiekiem zdobyła wykształcenie na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Następnie wystąpiła w wielu filmach i serialach, szybko zdobywając popularność i uznanie publiki. Artystka pracowała też w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie, Teatrze Narodowym oraz w Teatrze Powszechnym.

Daria Trafankowska nie miała łatwego życia

Jednak życie, które prowadziła Daria Trafankowska naznaczone było wieloma przykrymi doświadczeniami. Aktorka musiała pogodzić karierę z wychowywaniem syna, z którym zbudowała bardzo silną więź. Mimo to aktorce udało się dotrzymywać zobowiązań, bo - jak sama twierdziła - od zawsze była osobą energiczną i sumienną. Kariera kobiety wystrzeliła w 1999 roku. To wtedy rozpoczęła przygodę w serialu "Na dobre i na złe".

Daria Trafankowska, grając w popularnym serialu TVP, również natknęła się na wiele trudnych momentów. Mimo wszystko za każdym razem próbowała dzielnie iść przez życie. Ostatecznie aktorka zachorowała na nowotwór, z którym walczyła do 2004 roku. Niestety nie potrafili jej pomóc nawet specjaliści z austriackiej kliniki. Artystka zmarła na raka trzustki. Przed śmiercią jednak przekazała swojemu synowi wiele cennych rad, które pomogły mu w dorosłym życiu.

Kliknij "Dalej", by poznać rady, jakie Daria Trafanowska przekazała synowi

Zobacz także:

  1. Żona Małysza opublikowała niezwykłe zdjęcie z mężem. Szybko je usunęła, ale w sieci nic nie ginie
  2. Rodzina padnie z wrażenia. Sekretne triki na idealny rosół są banalnie proste, a efekt piorunujący
  3. Kulisy Szkoły z TVP porażają. Jedna z nauczycielek przerwała milczenie
  4. Wszyscy byli w błędzie ws. koronawirusa w Polsce? Epidemiolog zdradził niepokojące fakty

źródło: Plotek

Następna strona