Wprawia w osłupienie. Oszałamiające, jak Danuta Martyniuk wyglądała w młodości

Autor Joanna Szwalikowska - 2 Listopada 2020

Danuta Martyniuk jest żoną gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka, a także matką ich dobrze znanego mediom syna - Daniela. Jak wyglądała w młodości?

Danuta Martyniuk w ostatnim czasie regularnie pojawiała się na językach. Wszystko za sprawą sprawy rozwodowej jej syna Daniela Martyniuka oraz całej serii nieprzyjemnych sytuacji na froncie z byłą synową. Matka broniła swojego ukochanego jedynaka niczym lwica, wielokrotnie obrażając Ewelinę.

Z ostatniej chwili: zapadła ostateczna decyzja. Minister potwierdził, ogromna zmiana dla wielu PolakówZ ostatniej chwili: zapadła ostateczna decyzja. Minister potwierdził, ogromna zmiana dla wielu PolakówCzytaj dalej

Jakiś czas temu żona gwiazdora nieco spokorniała i przeprosiła byłą synową za wszystkie złe słowa z przeszłości. Tłumaczyła isę tym, iż zawładnęły nią emocje. Co było powodem tak szokującej zmiany?

Jak się okazało, złe relcje z Eweliną, mogłyby bardzo odbuć się na relacjach oraz kontakcie z wnuczką. Martyniukom natomiast bardzo zależy na tym, by móc się widywać z malutką Laurą, dlatego wszelkie spory, przynajmniej na ten moment, zostały zakopane.

Na początku roku odbyła się premiera biograficznego filmu o Zenku Martyniuku, gdzie oczywiście nie zabrakło postaci, która została zainspirowana żoną gwiazdora. Wiele osób z pewnością zastanawia się, na ile aktorka była podobna do odgrywanej przez siebie postaci oraz jak rzeczywiście przed laty wyglądała Danuta.

- Ja nie byłam tak ubrana. Miałam białe spodnie i niebieską bluzkę na ramiączkach - komentowała Danusia po premierze filmu, mimo wszystko doceniając aktorstwo Klary Bielawki, która się w nią wcieliła. Jak się okazało, kobieta pamięta nawet, jak była ubrana w momencie, gdy pierwszy raz zobaczyła miłość swojego życia.

Wielka miłość gwiazdora była inspiracją do niejednego utworu, jaki napisał lider zespołu Akcent. Jednym z nich jest "Sonet do miłości", który został uznany przez wiele osób za najbardziej liryczne dzieło gwiazdora.

- Gwiazda spełnia sny, w których główną rolę grasz ty - śpiewał Zenek swojej ukochanej w utworze zatytułowanym "Gwiazda". Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w teledysku do tej piosenki zagrała nawet sama Danusia.

Wprawniejszym internautom z pewnością udało się dojrzeć, iż długowłosa młoda kobieta z nienaganną sylwetką to nie kto inny, jak żona Zenka Martyniuka - Danuta. Trzeba przyznać, że prezentowała się oszałamiająco.

Kliknij Następna strona, by zobaczyć, jak wyglądała Danuta Martyniuk przed laty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze spotkanie niemowlęcia z małym buldożkiem. Rodzice wszystko nagrali
  2. Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy? Zdjęcie Anny wywołało falę spekulacji (FOTO)
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Genialny Polak zadziwił cały świat. Jego wynalazek zrewolucjonizował kino, mało kto pamięta
  7. Staropolski przepis na kapustę kiszoną z żurawiną ma powalające zalety. Samo zdrowie na talerzu

Źródło: Interia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News