Bardzo smutne. Ujawniono szczegóły tragicznej śmierci wnuka Olbrychskiego

Autor Klaudia Bochenek - 17 Marca 2020

Daniel Olbrychski wraz z synem, Rafałem, przeżywa ogromny dramat. Do samego końca miał nadzieję, że z ukochanym wnukiem wszystko będzie dobrze. Los pokazał, że miał całkowicie inne plany. Straszna śmierć, rodzina wyjawiła więcej informacji na ten temat.

Daniel Olbrychski ma dwóch wnuków - Jakuba i Antoniego. Niestety, młodszy z nich, 27-letni Jakub, nie żyje. O jego śmierci rodzina Olbrychskich dowiedziała się w niedzielę, 15 marca.

W tym trudnym czasie muszą być ze sobą razem, wspierają się nawzajem. Chociaż między Danielem Olbrychskim i jego synem Rafałem nie ustawały medialne przepychanki i pojawiały się niepochlebne wywiady (Daniel Olbrychski wystąpił nawet do sądu o wyłączną opiekę nad wnukami), to panowie zdołali dojść do porozumienia.

Teraz rodzina skupia się na tym, by godnie pożegnać członka rodziny, a także dowieść, dlaczego i jak zginął Jakub. Jego śmierć zszokowała media, miał przed sobą jeszcze lata życia.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, gdzie i jak znaleziono ciało wnuka Daniela Olbrychskiego. To był kompletny przypadek.

Zobacz także:

  1. Apel szefa WHO do wszystkich krajów. Każdy powinien wziąć do serca jego słowa
  2. Co warto kupić na czas kwarantanny w domu? Oto najlepsze porady ekspertki, starczy na bardzo długo
  3. Michał Szpak zaszył się w domu z obawy przed koronawirusem. Pokazał kontrowersyjne zdjęcie, ręce opadają
  4. Niewiarygodne sceny na antenie TVN, pokazali za dużo? Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: Fakt

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News