Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe

Dagmara Kaźmierska ma za sobą burzliwy czas
instagram/queen_of_life_77
Reklama
Wstecz

1 z 3

Dalej

Burzliwa przeszłość gwiazdy TTV

Dagmara Kaźmierska stała się wielką gwiazdą, gdy po raz pierwszy zagościła na ekranach polskiej telewizji, a dokładniej w stacji TTV. Jej charyzmę, poczucie humoru, ale i zgryźliwość czy bezpośredniość pokochały tysiące widzów, którzy regularnie zasiadają przed odbiornikami, by śledzić najnowsze perypetie bohaterów programu "Królowe życia". Dagmara dała fanom poznać się jako pewna siebie, przebojowa, ale i bardzo wrażliwa kobieta, która w jednej chwili wybucha furią, a w drugiej potrzebuje chwili wytchnienia i nie kryje łez. Nie ulega wątpliwościom, że trudna przeszłość ma na to ogromny wpływ. 

Zobacz także: Małgorzata Socha przestała ukrywać najstarszą córkę. Fanom zmiękły kolana na jej widok
 

Dagmara Kaźmierska na łamach wielkiego show pokazuje swoje życie u boku syna Conana i przyjaciół: Jacka oraz Edzi. Wybuchowa mieszanka dostarcza widzom skrajnych emocji, choć najczęściej towarzyszą im same pozytywne odczucia. Podobnie odbiór celebrytki przedstawia się wśród mieszkańców Kłodzka, gdzie mieści się jej dom, w którym na co dzień żyje. Mimo mrocznej przeszłości sąsiedzi uwielbiają Dagmarę, a najbardziej cenią sobie w niej szczerość i fakt, że burzliwe zdarzenia wiele ją nauczyły. 

 

Wciąż niewielu jej fanów wie, że Dagmara została swego czasu skazana, a w więzieniu spędziła kilkanaście miesięcy. Powodem zatrzymania było dowodzenie grupą przestępczą zajmującą się prowadzeniem domu publicznego. To jednak nie wszystkie wstrząsające fakty z życia Kaźmierskiej. Mało kto również wie co stało się z ojcem Conana, o którym Dagmara nigdy wcześniej nie mówiła. Teraz już wiadomo, że próbowała raz na zawsze odciąć się od przykrych doświadczeń.

Około roku 2005 w powiecie kłodzkim powstał klub "Heidi", który tak naprawdę był nielegalną agencją towarzyską. Pieczę nad "działalnością" prowadziła Dagmara, która osobiście pilnowała interesu i ustalała cennik za świadczone przez kobiety usługi. Połowa zysku trafiała do jej kieszeni, choć we wszystkim miała kilku wspólników. Po rozbiciu szajki w 2009 roku okazało się, że wiele kobiet było zmuszanych do pracy w "Heidi", a gdy chciały odejść, nakładano na nie wielką karę finansową. Nielegalny interes został jednak zamknięty przez policję, a Kaźmierska i jej wspólnicy zostali skazani na kilkanaście miesięcy pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Kliknij " Następna strona", by poznać burzliwą przeszłość Dagmary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

 

Następna strona