Wrzuciła buty do zlewu i wyjęła pastę do zębów. Chwilę później stało się niewiarygodne, każdemu poleca swój sposób

czyszczenie butów poleca sposób
Daily Mirror
Wstecz

1 z 7

Dalej

Czyszczenie butów z użyciem pasty do zębów

Czyszczenie butów kojarzy nam się z bardzo niewdzięcznym zajęciem. Zazwyczaj pożera mnóstwo czasu, a finalnie nasze obuwie i tak nie przypomina już nowego. Zwłaszcza jeśli lubimy chodzić w białych modelach. Daily Mirror opublikował jednak metodę, którą pokazała Faith Chappelle na swoim kanale youtube'owym. Zarówno sposób, jak i efekt zaskakują.

Wiosna oraz lato to dobry czas na czyszczenie butów. Ciepłą porą wielu z nas stawia na wygodne trampki lub adidasy. Niestety, wszyscy dobrze wiemy o pewnym problemie. Obuwie to bardzo łatwo ubrudzić, natomiast ich dokładne wyczyszczenie jest niezwykle trudne. Profesjonalne pralnie obuwia są drogie, ale niektóre domowe sposoby nie sprawdzają się przy tych typach butów.

Jednak materiał opublikowany przez Daily Mirror pokazuje, że czyszczenie butów nie musi być tak trudne. W dodatku może przynieść bardzo satysfakcjonujące efekty. Metoda Faith Chappelle jest bardzo zaskakująca. Autorka myje swoje obuwie, nakładając na nie pastę do zębów. Wielu z nas pewnie może to zdziwić, ale efekty okazały się imponujące.

Być może dzięki temu materiałowi czyszczenie butów przestanie być waszym koszmarem. Uważnie zastosujcie się do porad autorki. Pamiętajcie jednak, że ta metoda nie jest uniwersalna i nie nadaje się do każdego materiału.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak czyścić buty przy użyciu pasty do zębów

Zobacz także:

  1. Tylko 6% Polaków potrafi poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Najszybszy test na inteligencję ujawni całą prawdę o tobie
  2. Mama Wiśniewskiego przerwała milczenie. Wiele osób nie miało pojęcia o wielkiej tragedii
  3. Chciał mieć jak najwiecej dzieci, spłodził ich 200. Po latach straszna prawda wyszła na jaw
  4. Kopali w ziemi i nagle usłyszeli dziwny dźwięk. Gdy zobaczyli co znaleźli, zaniemówili

Źródło: Daily Mirror

Następna strona