Czy Grażyna Torbicka ma dzieci? Szokujące doniesienia

grażyna torbicka
Youtube.com/Wideoportal
Wstecz

1 z 12

Dalej

Grażyna Torbicka to znana prezenterka telewizyjna kojarzona głównie z pracy na rzecz anteny TVP. Legendarna osobowość telewizyjna będąca w związku z najsławniejszym polskim kardiologiem, skrywa wstydliwe sekrety. Para nie chce się podzielić ze światem informacją na temat ich potomstwa. Oto szokujące doniesienia na temat Grażyny Torbickiej.

Grażyna Torbicka to polska dziennikarka i prezenterka. Urodziła się w Pszczynie. Talent i charyzmę odziedziczyła po matce, Krystynie Losce, która również zasłynęła jako konferansjerka. Ojciec Grażyny był działaczem sportowym. Podjęła studia na Akademii Teatralnej i po skończeniu nauki rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej. Zadebiutowała w programie "Sportowa niedziela". Wspólnie ze znanym Włodzimierzem Szaranowiczem podsumowywali informacje związane ze sportem.

Na początku kariery była autorką tekstów w dziale literackim Teatru Telewizji, później przeniosła się do drugiej stacji Telewizji Polskiej, czyli TVP2. W 1968 rozpoczęła swoją karierę konferansjerki podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Współtworzyła program "Kocham Kino" wraz z Tadeuszem Sobolewskim. Zagrała w filmie "Młode wilki", a także epizodycznie w serialu "M jak miłość". Prowadziła 56. finał Miss World odbywający się w Warszawie i inne liczne festiwale i konkursy.

W marcu 2016 roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską po ponad 30 latach pracy. Ponad dwa lata później ukazał się program "Grażyna Torbicka zaprasza" na antenie TVN Fabuła. Za swoje dokonania została wielokrotnie nagradzana. Zdobyła m.in. kilka Telekamer oraz Złotą Telekamerę, a także osiem Wiktorów, w tym jednego Superwiktora. Jest też członkinią Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych.

Grażyna Torbicka związała się przed laty ze znanym kardiologiem, Adamem Torbickim. Razem są już ponad 30 lat i nie mają dzieci. Nie jest znany powód ich bezdzietności, ponieważ para skrzętnie to ukrywa i nie chce rozmawiać na ten temat. Gdy dziennikarze poruszają ten temat podczas wywiadu, prezenterka potrafi wpaść w szał. Uważa, że to prywatna sprawa każdej pary i nie powinno to interesować nikogo, prócz rodziny. Jakie sekrety skrywają? Prezentujemy doniesienia na temat legendarnej prezenterki.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona