Czterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższych

Autor Paweł Rumiński - 21 Grudnia 2018

"Czterej pancerni i pies", to serial, który zrobił ikonę z Barbary Krafftównej. Możemy kojarzyć ją z roli miłości Gustlika. Po tej produkcji, kariera aktorska kobiety nabrała tempa. Jednak jej życie nie zawsze było usłane różami. Spotkało ją wiele niezwykle przykrych sytuacji. Straciła najbliższe osoby w swoim życiu. Przedstawiamy jej bolesną historię.

"Czterej pancerni i pies" to serial, dzięki któremu zasłynęła Barbara Krafftówna, która jest polską aktorką filmową i teatralną. Występuje również jako artystka kabaretowa w oprawie muzycznej. Jej ojciec był architektem i pracował w Łucku. Matka prowadziła dom i była bardzo uzdolniona muzycznie. Śpiewała, grała na instrumentach i tańczyła. Barbara była ich najmłodszym dzieckiem. Jej rodzina uciekła z Wołynia przed Sowietami po II wojnie światowej. Co więcej, w tym samym okresie zmarł ojciec aktorki.

Od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie aktorstwem i występowaniem na scenie. Już w czasach wojny uczestniczyła w zajęciach konspiracyjnego Studia Dramatycznego. Nauczyła się tam również pantomimy i tańca. Studio funkcjonowało przy Teatrze Starym w Krakowie od 1945 roku.

W latach 1969-1970 grała w serialu "Czterej pancerni i pies", gdzie skradła serce wielu oglądającym. Wcieliła się wtedy w rolę Honoraty, dziewczyny z Koniakowa w Beskidzie Śląskim. Była ekranową miłością Gustlika. To nie była jej pierwsza duża rola. Wcześniej wystąpiła w takich filmach jak "Popiół i diament", "Nikt nie woła", "Rękopis znaleziony w Saragossie" czy "Jak być kochaną". Na początku lat 80. wyjechała do Stanów Zjednoczonych i przebywała tam 16 lat. Pod koniec lat 90. wróciła do Polski, aby wystąpić w kilku produkcjach.

Choć wydawałoby się, że prowadziła niezwykle barwne i interesujące życie, to warto wspomnieć, że los jej nie rozpieszczał. Straciła 3 najważniejsze osoby w swoim życiu. Pochowała dwóch mężów i syna. Przedstawiamy dramaty pięknej gwiazdy "Czterech pancernych i psa".

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News