Aktor Czterej pancerni i pies miał cztery żony. Wstrząsające doniesienia szokują fanów

Autor Andżelika Wróblewska - 26 Kwietnia 2019

Janek Kos z ,,Czterej Pancerni i pies" w tym roku skończy 80 lat. Mężczyzna ma za sobą 4 związki małżeńskie. W przypadku aktora do trzech razy sztuka to za mało. Z aktualną małżonką związał się będąc już w dojrzałym wieku i jak teraz twierdzi, małżeństwo powinno się zawierać po 40-stce. Dlaczego z poprzednimi kobietami aktorowi nie wyszło?

Janusz Gajos filmowy Janek Kos z ,,Czterej pancerni i pies", przysięgę małżeńską pewnie zna już na pamięć. Związek małżeński aktor zawarł aż 4 razy. Nie miał tyle szczęścia w życiu prywatnym co w zawodowym. Każda z partnerek okazywała się dla niego nieodpowiednia, a mężczyzna pogrążony w smutku sięgał po alkohol.

Dopiero u boku ostatniej żony znalazł uczucie, którego tak długo szukał. Aktor nigdy nie ukrywał faktu, że jego związki kończyły się przez pracę. Był i nadal jest rozchwytywanym artystą, który na brak propozycji nie może narzekać.

Dużo czasu spędzał na planie i w rozjazdach. Nie był w stanie poświęcić wybrankom tyle czasu, ile potrzebowały. Jedna z jego żon zostawiła go dla jego kolegi z planu. Z kariery jednak rezygnować nie zamierzał. Jeśli chodzi o sławę i karierę, włożył w to dużo wysiłku i ciężkiej pracy. To dopiero czwarta żona uświadomiła mu, że praca nie jest najważniejsza. Pokazała aktorowi jak cieszyć się życiem.

Janusz sam przyznaje, że był dość wybredny i uparty w poszukiwaniu życiowej partnerki. Dzięki żonie się zmienił. Elżbieta potwierdza, że kiedy poznała męża, był cholerykiem, który często tracił panowanie nad sobą. U jej boku wyciszył się, złagodniał. W momencie, gdy aktor poważnie zachorował na serce, żona opiekowała się nim. Przekonała go, by rzucił palenie i zaczął prowadzić zdrowy tryb życia. Udało jej się też nakłonić aktora by nie pracował tak dużo jak wcześniej, a więcej czasu poświęcał na realizację swych pasji. Dzięki niej artysta skupił się bardziej na spotkaniach z przyjaciółmi i podróżach.

Bujne życie towarzyskie gwiazdy ,,Czterej pancerni i pies" przez długi czas było na językach Polaków. Media chętnie doszukiwały się coraz nowszych ciekawostek, żeby przyciągnąć uwagę odbiorców. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy materiał, w którym opowiemy co, jak, kiedy i dlaczego w związkach Janusza.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News