"Czterej pancerni i pies" skrywali wiele tajemnic. Dopiero po 50 latach wszystkie sekrety wyszły na jaw, fani będą zaskoczeni

"Czterej pancerni i pies"
youtube.com
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

"Czterej pancerni i pies"

"Czterej pancerni i pies" weszli dosłownie z hukiem z lufy na ekrany telewizorów we wrześniu 1966 roku. Z miejsca serial stał się ulubionym punktem w programie telewizyjnym zarówno młodych, jak i starszych odbiorców. Mało kto wie, ale serial kryje nieco tajemnic. Sekrety ujawnili aktorzy, a niektóre nieścisłości wyłapali sami widzowie.

Kto nie pamięta przygód załogi Rudego 102 i psa Szarika? Kultowy serial z lat 60. nadal jest chętnie nadawany przez stacje telewizyjne i nadal cieszy się sporą oglądalnością. Fani lubią przypominać sobie młode postacie grane przez kultowych aktorów.

Janusz Gajos, Wiesław Gołas, Witold Pyrkosz, Franciszek Pieczka, Barbara Krafftówna czy też Pola Raksa zaskoczyli widzów prawdziwością, szczerością i energią. Do tej pory aktorzy mile wspominają zdjęcia na planie, gdzie nauczyli się prawdziwego aktorstwa.

Na planie "Czterech pancernych i psa" miały jednak miejsce wypadki, wpadki, a o tajemnicach aktorzy mówili nawet kilkadziesiąt lat po zakończeniu zdjęć. Wielu widzów nie mogło uwierzyć w opowiadane historie.

Kliknij "Następna strona", aby poznać obnażone tajemnice z planu "Czterech pancernych i psa". Czy byłeś w stanie zauważyć, jak postąpili producenci?

Zobacz także:

  1. Na jej widok ludzie zatrzymują się na ulicy i przecierają oczy ze zdumienia. Nazywają ją "Królową"
  2. Nie wierzyli, że maluch w ogóle przeżyje. Po kilku tygodniach nie mogli wyjść z podziwu patrząc, co z niego wyrosło
  3. Wystarczy, że poliże cię pies, skutki są opłakane. Specjaliści ostrzegają, zdjęcia mówią same za siebie
  4. Po prostu rozciął rolkę po papierze toaletowym. Efekt jest niesamowity, każdy zechciałby mieć je w domu

Źródło: Interia

Następna strona