Niemal wszyscy oglądali "Czterdziestolatka". Niesamowite, jak po emisji zmieniło się życie aktorów, zwłaszcza Anna Seniuk zwraca uwagę

Autor Klaudia Bochenek - 25 Lutego 2020

"Czterdziestolatek" z całą pewnością zasłużył na miano kultowego. Trudno wyobrazić sobie historię polskiej kinematografii bez tej produkcji. Serial Jerzego Gruzy na dobre zapisał się na obowiązkowej liście produkcji do obejrzenia.

Aktorzy grający w "Czterdziestolatku" to prawdziwa plejada gwiazd: Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Roman Kłosowski czy Wojciech Pokora nadali mu specyficznego wydźwięku. Tych ról się nie zapomina.

Od wyemitowania pierwszego odcinka serialu minęło już 45 lat. Czasem, odświeżając sobie stare odcinki serialu, zastanawiamy się, jak dziś wygląda życie bohaterów. O ile niektórzy postanowili kontynuować swoją aktorską drogę, o niektórych aktorach słuch zaginął.

Co dziś robią charakterystyczni bohaterowie? Grali kluczowe role, zaangażowali się w serial całymi sobą - co stało się z nimi po "Czterdziestolatku"?

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak potoczyło się życie serialowej Jagody Karwowskiej. Wszyscy sądzili, że obierze inną drogę.

Zobacz także:

  1. 60-latka poszła do fryzjera, ale aż tak dużej zmiany się nie spodziewała. Fryzura odjęła 20 lat, prawdziwa petarda
  2. Pies nie poznał swojej pani po kilku miesiącach rozłąki. Kiedy widzi się jego reakcję, łzy same ciekną z oczu
  3. Pół pies - pół kot. Ludzie na całym świecie szaleją za niezwykłym szczeniakiem
  4. Ależ różnica, słynny polski aktor poślubił 60 lat młodszą kobietę. Spotkała ich tragedia, nie są jedyni

Źródło: Fakt

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News