Córka Wojciechowskiej coraz bardziej podobna do mamy. Szokujące zdjęcia

córka wojciechowskiej
Youtube.com/Uwaga! TVN
Wstecz

1 z 10

Dalej

Córka Wojciechowskiej robi się coraz bardziej podobna do sławnej mamy. Dziewczynka ma już 11 lat, a Martyna w social mediach z dumną pokazuje widoczne podobieństwo między nimi. Marysia podobnie jak mama pasjonuje się otaczającym ją światem, a w szczególności zwierzętami. Jest małą, zdolną artystką, czym wspólnie z mamą chwalą się na Instagramie. Przedstawiamy, jak wygląda córka Martyny Wojciechowskiej.

Córka Wojciechowskiej ma 11 lat i uwielbia malować. Dziewczynka ma nawet własne konto na Instagramie, gdzie na szczęście nie udostępnia swoich prywatnych zdjęć, jak to często się zdarza, gdy przestajemy interesować się dzieckiem i nie kontrolujemy tego, co puszcza do sieci. Na swoim Instagramowym profilu, Marysia udostępnia swoje rysunki. Widać, że kocha to, co robi, i będzie się dalej kształcić w tym kierunku. Jest przy tym bardzo skromna, jak sama pisze na swoim profilu “[...] nie uważam się za najlepszą, bo nią nie jestem. Uczę się nowych rzeczy [...]”.

Martyna Wojciechowska od lat tworzyła swój wizerunek podróżniczki i kobiety w ciągłym ruchu. Wydaje się, że wszędzie jej pełno i nigdzie nie zostaje na dłużej niż pięć minut. Jako rezolutna i ciekawska świata dziennikarka i pisarka przeważnie brakowało jej czasu na założenie rodziny i ustatkowanie się, dlatego była pięciokrotnie zaręczona. Oczywiście na to wpływ miały różne sytuacje życiowe. Co więcej, ogromna tragedia, jaka wydarzyła się w 2004 roku, mogła w jakiś sposób zmienić jej ówczesny pogląd na życie. Mowa o wypadku na Islandii, w którym zginął jej przyjaciel i operator, a ona sama złamała kręgosłup i dochodziła do siebie przez jakiś czas w sanatorium. Zaledwie 2 lata później zdobyła Mount Everest, a rok po tym szczycie sięgnęła po następny. Elbrus zdobyła w 2007 roku, a podczas tej wyprawy była w trzecim miesiącu ciąży i nosiła Marysię pod sercem.

Córka Wojciechowskiej z pewnością odziedziczyła po matce wiele wartościowych cech. Martyna wielokrotnie okazywała niezwykłą dobroć , szczerość i oddanie podczas swoich podróży po świecie. Marysia jest bardzo podobna do mamy i liczymy na to, że urośnie na utalentowaną malarkę. Przedstawiamy, jak wygląda córka Wojciechowskiej.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona