Razem z córką zamieszkała w kontenerze. I chociaż na pierwszy rzut oka to obrzydliwe, wnętrza są powalające

Córka
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Córka wraz ze swoją mamą zamieszkała w kontenerze transportowym. Małe domki w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością, jednak ta kobieta przeniosła niewielką mieszkalną przestrzeń na zupełnie nowy poziom. Chyba nikt nie spodziewał się, że można coś takiego zrobić ze zwykłego kontenera. Wnętrza ich mieszkanka powalają na kolana.

Córka zgodnie z decyzją jej mamy, Lulu, przeniosła się wraz z nią do niewielkiego kontenera transportowego. Kobieta zdecydowała, że ona i jej pociecha muszą poukładać swoje życie od nowa. Wszystko zaczęło się, gdy zapragnęła zmienić ścieżkę swojej kariery. W tym celu zapisała się na studia, co oznaczało dodatkowe wydatki. Musiała przeprowadzić się gdzieś, gdzie czynsz za mieszkanie będzie znacznie niższy. W jej sytuacji nawet najmniejsze mieszkanie przekraczało miesięczny budżet. W końcu udało jej się znaleźć coś, w czym mogła żyć za darmo. Był to kontener transportowy.

Kontener, który miał stać się ich nowym domem, przemierzał cały świat, transportując towary z USA do Chin i z powrotem. Jego czas w końcu dobiegł końca, ale zamiast pójść na złom, stał się czyimś domem. Poszukiwania Lulu jednak jeszcze się nie skończyły. To, że kobieta i córka mają teraz swój kąt, nie oznacza, że mogą nazwać go swoim domem. Sam kontener przecież nie wystarczy. Kobieta spędziła mnóstwo czasu, przeszukując złomowiska, wysypiska i inne miejsca, gdzie mogła znaleźć za darmo meble oraz przydane rzeczy do mieszkania.

Efekt jej ciężkiej pracy może wielu zaskoczyć. Chyba nikt nie spodziewał się, że ze zwykłego kontenera można zrobić takie cudo, w którym da się mieszkać, a wszystko bardzo niewielkim kosztem. Tej kobiecie zdecydowanie należą się brawa za pomysłowość i wytrwałość w dążeniu do celu. Przedstawiamy, jak wygląda wnętrze kontenera oraz, jak krok po kroku wyglądała praca nad nim.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Pierwsze objawy nowotworu piersi mogą być zdradliwe. Ta wiedza może uratować życie
2. Wyglądała jak bezdomna. Kiedy otworzyła usta, ludzie nie byli w stanie powstrzymać wzruszenia
3. Rutkowski pochwalił się domem, który kupił za pieniądze od rodzin ofiar. "Ciemna, januszowa nora"
 

Następna strona