Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmy

Córka Kaczyńskiej
Youtube.com/ArtiqbForever2
Wstecz

1 z 12

Dalej

Córka Kaczyńskiej bardzo intensywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Dzięki jej aktywności w sieci i zdjęciom możemy się dowiedzieć, co lubi, co ją interesuje i inspiruje. Niektóre z fotografii wzbudzają kontrowersje opinii publicznej. Oto, czego nie wiedzieliśmy o Ewie Dubienieckiej.

Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej ma jedynie 15 lat, ale już teraz udało jej się przykuć uwagę mediów. Tak jak większość nastolatek, pasjonuje się sportem i muzyką. Jest niezwykle aktywna w sieci. Prowadzi swój profil na Instagramie, systematycznie publikując ciekawe fotografie. Czy przypomina choć trochę swoją mamę? Trudno oprzeć się wrażeniu, że podobieństwo jest uderzające.

To, czego możemy dowiedzieć się z mediów, to fakt, że Ewa trenuje taniec i dzięki temu łatwiej rozładowuje stres. Ma również ogromną słabość do wykonywania makijażu i trzeba przyznać, że mimo młodego wieku, świetnie jej to wychodzi. Jakiś czas temu wzbudziła kontrowersje wśród internautów, gdy na swoim Instastory zamieściła zdjęcie oka, na którym widać wilgotne rzęsy, rozmazany tusz i cienie do powiek. Można było odnieść wrażenie, że dziewczynka się rozpłakała i próbowała o czymś poinformować swoich obserwatorów. Szybko jednak rozwiała wszystkie wątpliwości, mówiąc o tym, że bardzo podoba jej się taki makijaż i chętnie wykonałaby profesjonalną wersję takiej charakteryzacji.

Ewa Dubieniecka jest miłośniczką zwierząt, szczególną sympatią darzy konie i psy. Prowadzi też swój pamiętnik, w którym po raz pierwszy internauci dostrzegli podobiznę jej malutkiego brata.
Czy coś różni ją od mamy? Przede wszystkim podejście do prywatności. Ewa Dubieniecka zdaje się niezwykle otwarta w tych kwestiach i nie przejmuje się hejterami. Być może pewność siebie odziedziczyła po dziadku.

Dziewczynka lubi podróżować i chętnie dzieli się zdjęciami pejzaży. Ponadto, ukazała niektóre miejsca swojego domu, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć, jak mieszkają z matką. Co udostępnia na swoim koncie Instagramie córka Kaczyńskiej? Czego możemy dowiedzieć się na jej temat na podstawie tego, co prezentuje światu? Przedstawiamy Wam zaskakujące fakty, które poznaliśmy w ostatnim czasie.

Następna strona