Córka Kaczyńskiej inspiruje się Dalekim Wschodem? Wskazują na to zdjęcia

Autor Andżelika Wróblewska - 22 Kwietnia 2019

Córka Kaczyńskiej śmiało publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Jej mama stroni od pokazywania życia prywatnego w sieci, jednak młoda Ewa zdaje się w tej kwestii być zupełnym przeciwieństwem Marty. Dziewczyna jest aktywna na Instragramie, gdzie prezentuje swoim obserwatorom fragmenty swojego życia i styl, jakim się inspiruje.

Ewa w tym roku skończy 16 lat. Dla rodziców to trudny czas, w którym ich pociechy dorastają i przechodzą przez okres buntu. Córka prawniczki najwidoczniej jest na etapie poszukiwania swojego stylu. To eksperymentalny czas dla każdej nastolatki. Pierwsze makijaże, kombinacje z fryzurami i doborem ubrań.

Marta z córką wydają się być zżyte ze sobą. Na pewno łączy ich miłość do koni. To z pewnością Ewa odziedziczyła po mamie. Obie na swoich Instagramach publikują sporo zdjęć przedstawiających te zwierzęta i obie jeżdżą konno. Nic tak nie łączy, jak wspólna pasja. Dodatkowo mąż Kaczyńskiej posiada stadninę koni i szkółkę jeździecką co zdecydowanie ułatwia kobietom rozwijanie swoich zainteresowań.

Córka Kaczyńskiej na zdjęciach prezentuję się w dość nietypowym makijażu. Dziewczyna jest wyraźnie zainspirowana Dalekim Wschodem. W Korei od lat panuje styl tzw. Ulzzang co w tłumaczeniu znaczy “najlepsza twarz”. Jak wskazuje nazwa, styl ten opiera się po prostu na wyglądaniu ładnie. Są jednak pewne cechy, które powinien mieć każdy nawiązujący do tej formy.

Opis młodej Ewy na Instagramie również napisany jest w języku koreańskim. Dziewczyna najwidoczniej zafascynowana jest kulturą tamtego kraju. Nic dziwnego, że młode kobiety inspirują się Dalekim Wschodem. Tamtejsze dziewczyny przez swój makijaż i stylizacje wyglądają jak piękne, porcelanowe lalki. Dodatkowo teraz na rynku są ogólnodostępne kosmetyki pochodzące z Korei, co młodym miłośniczkom zdecydowanie ułatwia sprawę.

W internecie można znaleźć mnóstwo materiałów, w których dziewczyny krok po kroku pokazują jak wykonać taki makijaż. Ewie idealnie udaje się na swojej twarzy odwzorować tutoriale pokazywane przez młode kobiety, bo sama na swoich zdjęciach prezentuje się jak jedna z Koreańskich dziewczyn. Razem z redakcją udało nam się odszukać zdjęcia, na których wyraźnie widać inspiracje dziewczyny.

Kliknij “Następna Strona”.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News