Córka Marty Kaczyńskiej zrobiła coś niepokojącego. Matka ją do tego zmusiła?

Córka Kaczyńskiej
Instagram / Ewa Dubieniecka
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Córka Kaczyńskiej zdecydowała się na zrobienie czegoś, co zaskoczyło jej obserwatorów na Instagramie. Przez dłuższy czas wszyscy zachodzili w głowę, czy to był jej pomysł, czy może została do tego zmuszona przez swoją mamę? Zaniepokojeni fani zastanawiali się, snując różne domysły. Przedstawiamy zaskakujące fakty w tej sprawie, mogliście wcześniej o tym nie słyszeć.

Córka Kaczyńskiej chętnie dzieli się swoim życiem z obserwatorami na Instagramie. Nastolatka często publikuje fotografie przedstawiające ją samą czy też jej znajomych. Dodaje na bieżąco relacje, pokazując swoim fanom, co robi w danym momencie. Jej mama poniekąd słynie z tego, że mocno chroni swojej prywatności. Prawniczka rzadko publikuje zdjęcia, na których widać jej twarz, a na jej profilu możemy głównie podziwiać zwierzęta, naturę i krajobrazy. Większość osób zastanawiała się, co Marta na to, że jej córka jest tak aktywną w sieci osobą. Jakiś czas temu dziewczyna zdecydowała się na krok, który zaskoczył niemalże wszystkich. Do dziś tak naprawdę nie wiadomo, czy to, co zrobiła, było jej własną decyzją, czy została do tego zmuszona. W naszej galerii przedstawimy wszystkie fakty związane z tą sprawą.

Marta Kaczyńska mogła uznać, że jej 15-letnia córka zbyt dużo czasu spędza w sieci. Ewa chętnie publikowała zdjęcia w odważnych ubraniach, z dużą ilością makijażu. Dzięki fotografiom można było wywnioskować, że dziewczyna interesuje się makijażem, a także modą. Oprócz tego jej pasją jest jazda konna i kultura dalekiego wschodu. Jej postawa teraz jest nieco bardziej tajemnicza niż była dotychczas, dlatego wzbudza to liczne podejrzenia obserwatorów. Skąd taka nagła zmiana w zachowaniu nastolatki? Przedstawiamy zaskakujące fakty w tej sprawie.

Kliknij "Następna Strona" jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rówieśnicy zgotowali chłopcu piekło, bo miał zeza i okulary. Teraz nie jest już im do śmiechu na jego widok
2. Pilnie przygarnęła aż 97 psów na raz z tragicznego powodu. Zdjęć jej domu zamienionego w schronisko nie da się zapomnieć
3. 10 objawów, które powinny wywołać twój niepokój. Te symptomy wróżą RAKA
 

Następna strona