Córka Kaczyńskiej pokazuje sceny z prywatnego życia. Internauci w euforii!

Córka Kaczyńskiej sceny z prywatnego życia
instagram.com/ewaaleksandrad
Wstecz

1 z 11

Dalej

Córka Kaczyńskiej co jakiś czas dzieli się w Internecie zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Na portalach społecznościowych coraz częściej publikuje fotografie, którymi zachwycają się jej fani. Myślicie, że ma w przyszłości szansę na wielką sławę? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat ostatnich poczynań 16-letniej Ewy Dubienieckiej.

Córka Kaczyńskiej już od jakiegoś czasu dzieli się w sieci fotografiami ze swojego życia prywatnego, dzięki czemu jej fani z pewnością nie mają w ostatnich miesiącach na co narzekać. Na profilach społecznościowych Ewy pojawia się coraz więcej zdjęć, z których dowiedzieliśmy się m.in., jakiej muzyki lubi słuchać oraz czym się pasjonuje. 

Ewa Dubieniecka jest najstarszą pociechą Marty Kaczyńskiej. Obecnie ma szesnaście lat i niedługo będzie zapewne wybierać się na studia. Mimo wszystko, nadal dość aktywnie udziela się w Internecie. Znajduje nawet czas na przygodne selfie z koleżankami oraz różne zdjęcia ze swoich wyjazdów czy codziennych przygód. Jej fani z pewnością są zadowoleni, że dzięki temu mogą poznać ją choć nieco lepiej.

Z udostępnianych przez nią zdjęć możemy również wnioskować, że bardzo lubi zwierzęta. Publikowane przez nią fotki często przedstawiają konie i psy. Wiadomo, że dziewczynka pasjonuje się jazdą konną, podobnie zresztą jak jej ukochana mama. Myślicie, że jej młodsze rodzeństwo również będzie w przyszłości tak aktywne w sieci?

Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska nie miała w życiu zbyt wiele szczęścia do związków i miłości. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma za sobą już trzy związki małżeńskie, które przyniosły jej trójkę dzieci. Kobieta ma pod swoją opieką dwie córki, a niedawno urodziła kolejne dziecko. Obecnie jest zajęta wychowywaniem kilkumiesięcznego synka, Aleksandra, a wokół jej życia prywatnego wciąż wybuchają kolejne skandale. Wiele osób zarzuca jej, że nie kieruje się zupełnie  konserwatywnymi poglądami, które bardzo często wygłasza w swoich felietonach. Patrząc jednak na jej zdjęcia ze wszystkimi pociechami widać, ze rodzina się kocha i panują między nimi doskonałe relacje. 

Aktualnie córka zmarłego prezydenta jest związana z Piotrem Zielińskim i wszystko wskazuje an to, że wspaniale im się układa. Para wzięła ślub cywilny pod koniec lipca 2018 roku. Jej najstarsza pociecha pochodzi z poprzedniego związku z Marcinem Dubienieckim. Rozstanie rodziców może być bolesne dla nastolatki, lecz ona unika komentowania tego w mediach. Nigdy nie pokazuje również po sobie tego, by miłosne rozterki jej mały robiły na niej jakiekolwiek wrażenie. 

Jakie sceny ze swojego prywatnego życia publikuje córka Kaczyńskiej i jak jest to odbierane przez obserwujących ją internautów? Zapraszamy do naszej galerii, w której przyjrzeliśmy się tej kwestii.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona