Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Będziecie zbierać szczęki z ziemi na widok zdjęć nastolatki

Autor Weronika Szatkowska - 6 Listopada 2018

Córka Kaczyńskiej czynnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda wnętrze ich domu. Internauci są zachwyceni. Zobacz, jak żyje rodzina Marty Kaczyńskiej i w jakich warunkach mieszkają.

Marta Kaczyńska słynie ze swoich konserwatywnych poglądów. Nieustannie broni wartości chrześcijańskich. Mimo to ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a w lipcu po raz trzeci wyszła za mąż za Piotra Zielińskiego. Ma dwie córki, Ewę i Martynę, oraz synka Stanisława.

Najstarsza z nich, Ewa Dubieniecka, aktywnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Stworzyła profil publiczny, który jest obserwowany przez ponad 6000 użytkowników. Uchyla nam rąbka tajemnicy i wcale nie chroni swojej prywatności. Jest zwyczajną dziewczyną, która pasjonuje się tym, czym większość jej rówieśnic. Publikuje głównie zdjęcia gadżetów, saszetek na kosmetyki, plenerów i innych rzeczy, które ją fascynują. Nie zapomina też wrzucać swoich selfie, jak na nastolatkę przystało.

"Ładne wnętrze", "śliczne zdjęcie" - tego typu komentarze przeważają pod postami zamieszczanymi przez nastolatkę.

Wszystkich zaskoczyła stylizacja halloweenowa Dubienieckiej. To właśnie może wskazywać na pewną odmienność jej poglądów od tych prezentowanych przez matkę. Marta Kaczyńska niejednokrotnie wyrażała sprzeciw wobec tego święta, uznając jego charakter za antychrześcijański. Krytykowała też rodziców, którzy pozwalają swoim dzieciom na mroczne przebrania.

Najwyraźniej nie wymaga od swoich dzieci takich samych przekonań, o czym świadczyć może właśnie zdjęcie jej córki. Ewa Dubieniecka systematycznie wstawia fotografie ze swojego domu, przez co możemy zobaczyć, jak mieszka. Marmurowe ściany, drewniane meble i piękne wnętrza zachwycają internautów. Oto zdjęcia przedstawiające, jak żyje córka Kaczyńskiej.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News