22 lata ukrywali twarz swojej córki, by nikt nie mógł jej zobaczyć. W końcu wyszła z domu, jej zdjęcia mogą być wstrząsem

córka
hefty.co
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Twarz, której nikt nie chciał zobaczyć

Córka została adoptowana przez rodziców kilka miesięcy po urodzeniu. Jej biologiczni rodzice oddali ją do domu dziecka przez chorobę, która ją dotknęła. Nie byli w stanie na nią patrzeć, brzydzili się takiej twarzy. Na szczęście dziewczynka trafiła na wspaniałych rodziców, którzy dali jej wiele ciepła i pomogli odnaleźć się w świecie, w którym była wytykana palcami. 

Mui Thomas ma dzisiaj 22 lata. Dopiero od niedawna jej rodzice zdecydowali się ujawnić jej zdjęcia w sieci. Dziewczyna od zawsze wyglądała inaczej od innych dzieci. Nawet w szkole dyrektor zabronił jej pokazywać twarz, żeby nie straszyła uczniów. 

Dla jednych niezwykły, a dla drugich paskudny wygląd dziewczyny jest spowodowany chorobą, na którą cierpi. Dolegliwość ta jest niezmiernie rzadka na świecie, a ludzie, których dotyka, niezbyt często pokazują swoje prawdziwe oblicze, wstydząc się tego, jak wyglądają. 

źródło: jestpozytywnie

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się na co choruje Mui.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nigdy nie wyrzucaj łupin po cebuli i skórek po ogórkach. Są nadzwyczaj cenne
2. Przepyszne ciasto zrobisz tylko z 3 składników! Będzie puszyste i delikatne, w sam raz nawet dla wybrednych gości
3. Podstępna zagadka logiczna pokaże, czy jesteś inteligentny. Tylko 5% społeczeństwa umie ją rozwiązać
4. W worku znaleźli zjawiskową suknię ślubną sprzed 69 lat z załączonym listem. Treść nie mieści się w głowie
 

Następna strona