25-latka wierzy, że jest niemowlakiem. Śpi w kołysce, chodzi w pieluchach, rodzina jest bezradna

Ich córka przechodzi samą siebie. Nie chce przestać utożsamiać się z niemowlakiem
instagram.com mindlessdiaper
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ich córka przechodzi samą siebie. Nie chce przestać utożsamiać się z niemowlakiem

Córka pary Amerykanów ma 25 lat i jest pewna, że jest niemowlakiem. W domu nie wstydzi się chodzić w pieluchach, prosić o przebranie, bawić się zabawkami i jeść posiłki z butelki. Rodzina nie może na nią nijak wpłynąć.

25-latka postanowiła pokazać swoje prawdziwe "ja" po raz pierwszy w maju 2018 roku. Wtedy też dołączyła do ABDL, czyli Adult Baby Diaper Lover. "Dorosłe dzieci kochające maluchy" to ogromne stowarzyszenie, gdzie pełnoletnie osoby nie wstydzą się zachowywać w taki, a nie inny sposób. Sama twierdzi, że już od 18 roku życia ciągnęło ją do bycia niemowlęciem.

To nie tylko jej hobby, ale też sposób na zarobek. Paigey ma swoich "fanów", którzy co miesiąc płacą jej określoną kwotę. Potrzebuje jej nie tylko na pieluchy, ale też na ubranka, jedzenie i zabawki. Prowadzi też kanał na YouTube, ma konto na Instagramie i stara się wspierać inne osoby z identycznymi zainteresowaniami.

Rodzina nie potrafi na nią wpłynąć. Paigey nie wyobraża sobie teraz innego życia, jest wystarczająco zadowolona z tego, że zdecydowała się ujawnić swoje wewnętrzne pragnienia.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, z czym na co dzień musi zmagać się rodzina. Kobieta nie widzi umiaru w swoim zachowaniu.

Zobacz także:

  1. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Jej ciało nie wytrzymało
  2. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  3. W wieku 10 lat ważył niemalże 200 kilogramów. Jego dzisiejszy wygląd odbiera mowę
  4. Kobieta w ciąży poszła na rutynowe USG. Lekarz, patrząc na monitor, pobladł, nigdy w życiu nie widział podobnych obrazów

Źródło: Papilot

Następna strona