Za wszelką cenę chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnuka. Wymyśliła niebywały sposób, aby się udało

Córka chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnuka
archiwum prywatne
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Wiedzieli, że nigdy nie pozna wnuczka

Córka Mandy, 18-letnia Georgia, spodziewała się swojego pierworodnego, gdy lekarze przekazali rodzinie porażającą wiadomość. Okazało się, że choroba 43-latki postępuje bardzo szybko i zostało jej niewiele dni życia. Młoda przyszła mama nie mogła pogodzić się z faktem, że Mandy nigdy nie pozna swojego wnuka. 

Córka 43-latki oraz jej rodzeństwo każdego dnia dbali o swoją ukochaną mamę, która od kilku lat zmagała się z poważną chorobą. Matka Mandy w wieku zaledwie 46 lat zmarła na dokładnie tę samą chorobę, dlatego gdy specjaliści zdiagnozowali ją również u niej, bliscy od razu wiedzieli, z czym może się to wiązać. 

Niestety szybko okazało się, że mieli rację, a najgorsze jest o wiele bliżej, niż ktokolwiek z nich mógł się spodziewać. Ciężarna Georgia nie mogła pogodzić się z faktem, że 43-latka umrze jeszcze nim jej wymarzony wnuczek przyjdzie na świat. 18-latka wiedziała, że musi działać, by Mandy poznała chłopca. W końcu wpadła na niebywały pomysł, za który została ostro skrytykowana, jednak ona sama nie miała wątpliwości, że postępuje słusznie. Jeśli chcesz poznać szczegóły historii, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Mandy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ekspresowe, lekkie jak chmurka ciasto z 3 składników. Genialny przepis zachwyci wszystkich domowników
  2. Widzisz podobne zachowanie u swojej kosmetyczki? Fatalne znaki, lepiej uciekać z salonu
  3. Lekarka zdjęła koc z porzuconego szczeniaka i zalała się łzami. Wygląd pieska jest piorunujący, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Następna strona