Olśniewająca uroda córki Adama Małysza. Karolina zmieniła się nie do poznania, zdjęcia zapierają dech w piersiach

Córka Adama Małysza
instagram/karolina_malysz
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Zdjęcia Karoliny Małysz zapierają dech w piersiach

Córka znanego skoczka narciarskiego zmieniła się nie do poznania. Z małej dziewczynki wyrosła na zjawiskowo piękną kobietę, za którą mężczyźni wciąż wodzą wzrokiem. Jej serce jest już jednak zajęte, dlatego pozostaje im jedynie podziwianie zdjęć Karoliny, a jest to możliwe dzięki jej publikacjom na Instagramie. 

Córka Adama Małysza coraz chętniej dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Zamieszczając w sieci nowe fotki, zdradza czym się interesuje i co lubi robić w wolnym czasie. Wyraźnie widać, że Karolina kocha podróże, a w szczególności te, na które udaje się w gronie rodziny czy ukochanego. 

Każde z opublikowanych przez nią zdjęć zgarnia całe mnóstwo komplementów. Obserwatorzy wręcz rozpływają się nad jej urodą, a wielu podkreśla również, że Karolina jest bardzo podobna do swojego taty. Córka skoczka chętnie dzieli się również z internautami fotkami z sesji zdjęciowych, gdzie pozuje z narzeczonym, bowiem jak zapewne większość zdążyła się już dowiedzieć, Karolina i Kamil planują ślub.

Choć w kwestiach organizacyjnych ta nie chce zdradzać zbyt wiele, obserwatorzy mają nadzieję, że za kilka miesięcy będą mogli ujrzeć ją w śnieżnobiałej sukni. Jeżeli chcesz zobaczyć jak zmieniła się pierworodna jednego z najpopularniejszych w Polsce skoczków, koniecznie zajrzyj dalej. Jej uroda powali na kolana każdego. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć więcej zdjęć Karoliny. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Odczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jest
  2. Byli przekonani, że pies nie żyje, pochowali go. Po czterech dniach wydarzyło się najbardziej niespodziewane
  3. Zaledwie 3% osób ma na dłoni konkretne znamię. Już wiadomo co oznacza, zdradza największą tajemnicę osobowości

Następna strona