Iza została zamordowana 300 metrów od domu. Jej zabójca do dziś nie usłyszał wyroku

Córka
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Córka została zabita zaledwie 300 metrów od miejsca zamieszkania, a jej sprawca do dziś pozostaje na wolności. To ogromny ból dla rodziców, którzy przeżyli tragiczną śmierć swojego dziecka. Dziewczyna wyszła na chwilę z domu, ale już do niego nie wróciła. Jeszcze tego samego wieczoru znaleziono jej ciało. Przedstawiamy brutalne fakty dotyczące niewyjaśnionego morderstwa 13-latki.

Córka zawsze punktualnie wracała do domu. Tym razem jednak było inaczej, co wzbudziło podejrzenia rodziców i jak się okazuje - słusznie. Sprawa morderstwa Izy Strzałkowskiej pozostaje nierozwiązana już od 8 lat. 13-latka zginęła jedyne 300 metrów od własnego domu w gdyńskiej Dąbrowie.

Do tego tragicznego wydarzenia doszło 23 sierpnia 2011 roku. To był kolejny, słoneczny dzień wakacji i nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. Dziewczyna we wrześniu miała rozpocząć naukę w gimnazjum. 13-latka była bardzo lubiana przez rówieśników, miała dobre oceny i uprawiała sport. Ten dzień spędzała w taki sam sposób jak wszystkie pozostałe dni wakacji. Bawiła się z przyjaciółkami na boisku.

Z różnych przyczyn sprawa tego zabójstwa po dziś dzień została niewyjaśniona. Wiele osób zarzuca policji, że mogliby uzyskać więcej tropów, gdyby wcześniej podali opinii publicznej więcej informacji. Osoby, które tego wieczoru mijały Izę, nawet nie mogły jej zidentyfikować, bo funkcjonariusze nie przekazali nawet, w co była ubrana. Aż ciarki przechodzą na samą myśl o tym, że morderca wciąż pozostaje na wolności.

Przedstawiamy szczegóły dotyczące zamordowania 13-latki. Wiele z nich może zszokować.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, od czego wszystko się zaczęło.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Syn Michała Wiśniewskiego to dorodny mężczyzna. Gdy zobaczycie tego przystojniaka zbieleje wam oko! [FOTO]
2. Kora miała przerzuty do mózgu, była zatruta moczem. Drastyczne szczegóły śmierci legendy
3. Krzysztof Jackowski miał zastanawiające polityczne wizje. Twierdzi, że wie kto wygra wybory, a kto zakończy karierę

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu