Ojciec narzekał na dekolt córki w ślubnej sukience. Jednak to widok żony wprawił go w największe osłupienie

Córka
.
Wstecz

1 z 18

Dalej

Córka liczyła się ze zdaniem swojego ojca w kwestii wyboru sukni ślubnej. Bardzo nie spodobał mu się odważny dekolt, na jaki się zdecydowała. Mężczyzna aktywnie uczestniczył w wyborze kreacji zarówno dla panny młodej, jak i jej mamy. Był zaskoczony tym, jak wygląda jego ukochana córka, jednak dopiero wygląd jego żony rzucił go na kolana. Nie mógł uwierzyć własnym oczom. Przedstawiamy niezwykłe metamorfozy obu kobiet.

Córka wojskowego zgłosiła się do programu Izabeli Janachowskiej, którego tytuł to "W czym do ślubu". Ola swojej wymarzonej sukni ślubnej szukała w towarzystwie rodziców i przyszłej teściowej. Ku zaskoczeniu wszystkich, w trakcie show okazało się, że najwięcej do powiedzenia na temat ślubnej kreacji ma jej tata.

Przyszła panna młoda na co dzień służy w wojsku, podobnie zresztą jak jej ojciec i narzeczony. Dziewczyna jednak nie chciała stanąć na ślubnym kobiercu w mundurze - tego dnia chciała poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Wiedziała, że w dniu ślubu chce mieć kreację wykończoną koronkami, która podkreśli jej talię. Marzyła także o tym, by mieć delikatne, romantyczne ozdoby w rozpuszczonych włosach.

Ciężko było jej samej podjąć decyzję, dlatego z prośbą o pomoc zgłosiła się do specjalistów. Po wielu przymiarkach, dyskusjach i sprzeczkach w końcu udało się dojść do porozumienia, a efekt końcowy przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Wyglądała niesamowicie. Podobnie zresztą jak jej mama, której również pomogła wybrać sukienkę na ten ważny dzień. Kiedy pan Andrzej zobaczył swoją żonę, zaniemówił z wrażenia. Nic dziwnego, kobieta wyglądała bowiem przepięknie. Przedstawiamy niesamowitą historię panny młodej i jej mamy.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 ras psów, które lepiej trzymać z daleka od dzieci. Nie nadają się dla rodzin, skutki mogą być opłakane
2. Zdjęcia psa w żałobie rozdzierają serce. Widok, po którym długo nie można dojść do siebie
3. Pamiętacie wycieńczonego chłopca ze zdjęcia? Po adopcji już tak nie wygląda, powalające zdjęcia
4. Ich córeczkę uznano najpiękniejszą dziewczynką świata. Trudno oderwać od niej wzrok, ma hipnotyzującą urodę

Następna strona