Była małym dzieckiem, gdy dowiedziała się, że będzie mieć dziecko. Urodziła przepiękną córkę, na zdjęciach pokazała, jak teraz wygląda jej życie

Młoda mama
Instagram/maddieelambertt
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Młoda mama

Córka przyszła na świat, gdy jej mama miała zaledwie 14 lat. Sama będąc jeszcze dzieckiem, musiała zająć się maleństwem potrzebującym ciągłej opieki. Bardzo młoda mama się jednak nie załamała. Wzięła sprawy w swoje ręce i przekuła wczesne macierzyństwo w żyłę złota.

Młode mamy często przerażone wizją macierzyństwa szybko tracą wiarę w siebie i we własne siły. Uważają, że w tak młodym wieku nie dadzą rady sprostać stawianym im trudnościom. Wychowanie dziecka nie należy do łatwych zadań, a będąc samemu dzieckiem, zadanie jest jeszcze trudniejsze. Połączenie szkolnych obowiązków z wychowaniem maleństwa oraz słuchaniem krytycznych uwag bez wątpienia nie jest proste. 

Dziecko i jej córka

Na pomoc wszystkim młodym mamom przychodzi pewna dziewczyna. Maddie Lamber w wieku 14 lat dowiedziała się, że zostanie matką. Postanowiła aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych, aby pokazać wszystkim niepełnoletnim dziewczynom w ciąży, że one też dadzą sobie radę - dokładnie tak, jak ona. Nie obyło się bez wzlotów i upadków, jednak ona konsekwencje dążyła do udowodnienia swojej odpowiedzialności za los małego dziecka.

Teraz już 15-latka prowadzi w internecie vloga i aktywnie publikuje na Instagramie codzienne życie - zarówno swoje, jak i małej córeczki. Na platformach społecznościowych pokazuje, że nie wszystko jest proste. Każdego dnia zdarzają się dobre i złe momenty, a ona dzieli się jednymi i drugimi. Dzięki swojej szczerości przekonuje do siebie kolejne osoby.

Nastolatka na każdym kroku podkreśla, że nie zachęca młodych dziewczyn do wczesnego macierzyństwa. Nie żałuje, że zaszła w ciąże i została tak młodo mamą, bo bardzo kocha swoją małą córeczkę. Jednak wie, że bez pomocy ukochanej mamy by się nie udało. Dzięki jej wsparciu dziewczyna poradziła sobie w najcięższych chwilach.

I córka i mama są przepiękne. W galerii można zobaczyć zdjęcia dziewczyny od czasu ciąży. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

źródło: popularne

 

Następna strona