Córka Eleni została brutalnie zamordowana. Dziś w słowa piosenkarki aż ciężko uwierzyć!

Córka
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Córka Eleni została porwana i brutalnie zamordowana. Fakty dotyczące tej zbrodni mrożą krew w żyłach. Afrodyta Tzoka została pozbawiona życia w 1994 roku. Przerażająca śmierć 17-latki wstrząsnęła wszystkimi. Cała Polska płakał razem z jej matką. Przedstawiamy fakty dotyczące zbrodni sprzed lat.

Córka jednej ze znanych wokalistek, Eleni została uprowadzona, po czym brutalnie zamordowana. Wszyscy zachodzili w głowę, kto mógł porwać dziewczynę. Domniemano nawet, że mógł to być ktoś, kto nie przepada za twórczością jej mamy. Prawda jednak była zupełnie inna, a na samą myśl aż włos jeży się na głowie.

Artystka długo nie mogła dojść do siebie po stracie ukochanej córki. Po tragedii wycofała się z życia publicznego, zrezygnowała ze śpiewania i koncertowania. Złe emocje, które kumulowała w sobie, nie pomagały uporać się z problemami. Aż trudno w to uwierzyć, ale po tylu latach kobieta  postanowiła przebaczyć oprawcy swojej pociechy. 

- Gdybym nie wybaczyła, nie żyłabym - wyznała w jednym z wywiadów.

Fakty dotyczące śmierci 17-letniej Afrodyty są wstrząsające, a to, kto postanowił pozbawić jej życia, dla wielu może być zaskoczeniem. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy szczegóły tej sprawy.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jak przebiegła ta zbrodnia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Znani politycy, którzy ujawnili swój homoseksualizm [ZDJĘCIA]
2. Gdzie mieszkają największe polskie gwiazdy? Aż mdli na widok tych luksusów, przy zdjęciu 7 się nie pozbieracie [FOTO]
3. Smoleńsk nie przestaje emocjonować Polaków. Prawda o wraku przeraża

 

 

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu